| Genel Bilgiler | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 50 | 55 |
| Güç Değeri (kW) | 40 | 44 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 4M06G55/5 | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ %75 yükte 8 saat | |
| Model | BBDA55 (Açık Tip) | BBDA55S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1650 | 2650 |
| Genişlik (W) mm | 750 | 1040 |
| Yükseklik (H) mm | 1240 | 1380 |
| Tank Kapasitesi (L) | 92 | 92 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 4M06G55/5 (BAUDOUIN) |
| Silindir Sayısı / Valf Sayısı | 4/8 |
| Silindir Düzeni | Sıra Tipi |
| Çap x Strok (mm) | 89 × 92 |
| Hacim (L) | 2.3 |
| Termodinamik Çevrim | Dizel 4 zamanlı |
| Ateşleme Sırası | 1-3-4-2 |
| Ortalama Piston Hızı (m/s) | 4.6 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 18.43 |
| Soğutma Sistemi | Sıvı (su + %50 antifriz) |
| Enjeksiyon Sistemi | Direkt |
| Yakıt Sistemi | Yüksek Basınçlı Common Rail |
| Emme | Turboşarjlı ve Ara Soğutmalı |
| Sıkıştırma Oranı | 17.5 : 1 |
| Volan Yuvası | SAE 3 |
| Volan | 11.5" |
| Volandan Bakıldığında Dönme | Saat Yönünün Tersi |
| Volan Dişli Çarkındaki Diş Sayısı | 128 |
| Volan Atalet Momenti (kg•m²) | 0.47 |
| Krank Milinin Atalet Momenti (kg•m²) | 0.039 |
| Emisyon Standardı | Yok |
| Radyatörlü Genel Boyutlar (U×G×Y mm) | 1185 × 684 × 802 |
| Radyatörsüz Motor Kuru Ağırlığı (kg) | 248.4 |
| Radyatörlü Motor Kuru Ağırlığı (kg) | 286 |
| Radyatörlü Motor Islak Ağırlığı (kg) | 303 |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-224D |
| Alternatör Nominal Gücü | 40kW/50kVA |
| Nominal Gerilim (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj regülasyonu, %100 Bakır |
| Yalıtım Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etkisi Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤%2 |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | ≤±%1 |
| Geçici Durum Voltajı | ≤-15%~+20% |