Baudouin 900kW/1125kVA Dijital Panel Süper Sessiz Dizel Genset - Model 12M33G1250/5. Endüstriyel ve ticari ortamlar için güvenilir bir güç jeneratörü.İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilecek çeşitli güç konfigürasyonları sunuyoruz.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 1125 | 1238 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 900 | 990 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 12M33G1250/5 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP (Başkan Gücü): GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamalarında sınırsız yıllık saatler için kullanılabilir; 12 saatlik çalışma süresi içinde 1 saat boyunca% 10 aşırı yükleme kapasitesini içerir.
ESP (acil durum bekleme gücü): Elektrik kesintileri sırasında acil durum güç kaynağı için uygulanabilir. Aşırı yüklenme, paralel hizmet veya müzakere edilen kesinti operasyonu yeteneği bulunmamaktadır.
| Model | BBDA1238 (Açık Tipi) | BBDA1238S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 4350 | 6100 |
| Genişlik (W) mm | 1550 | 2250 |
| Yükseklik (H) mm | 2550 | 3050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 2070 | 2070 |
| Motor Modeli ve Üretici | 12M33G1250/5 (BAUDOUIN) |
| Silindir / Valf Sayısı | 12 / 48 |
| Silindirlerin düzenlenmesi | Vee'de |
| Çıkıntı x Çarpım (mm) | 150 x 185 |
| Yer değiştirme (L) | 39.2 |
| Termodinamik Döngü | Dizel 4 vuruşlu |
| Orta Piston Hız (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 22.61 |
| Soğutma Sistemi | Sıvı (su + %50 antifriz) |
| Enjeksiyon Sistemi | Doğrudan |
| Yakıt Sistemi | Mekanik pompa |
| Arzu | Turboşarjlı ve Sonrasında Soğutulmuş |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Flywheel Konumu | SAE 0 |
| Flywheel | 18 inç |
| Flywheel Ring Gear'daki Diş Sayısı | 194 |
| Flywheel'in inersiyası (kg•m2) | 7.18 |
| Krank Aşı İnersiyası (kg•m2) | 4.52 |
| Emisyon Standartı | N/A |
| Radyatör ile toplam boyutlar (L × W × H mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Radyatörsüz motor kuru ağırlığı (kg) | 3590 |
| Radyatörlü motor kuru ağırlığı (kg) | 4575 |
| Radyatörlü motor ıslak ağırlığı (kg) | 5024 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-404E |
| Alternatörün nominal gücü | 900kW/1125kVA |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Tel |
| Çekirdek Sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |
2004 yılında kurulan Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. teknolojik araştırma, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir elektrikli makine üreticisidir. Toplam 10 fabrika alanı ile,000 metrekare1000 metrekarelik standart inşaat alanı da dahil olmak üzere, 20 teknisyen de dahil olmak üzere 160 çalışanımız var.
Ana ürünlerimiz arasında hava soğutmalı benzin jeneratörleri, hava soğutmalı dizel jeneratörleri, hava soğutmalı kaynak ve jeneratör setleri ve su soğutmalı dizel jeneratör setleri bulunmaktadır.Küçük hava soğutmalı fırçasız jeneratörlerimiz ve kaynak ve jeneratör setleri güvenilir kaliteleri için piyasada büyük bir üne sahip..
"Kalite, Yaratım, Hizmet ve Gelişim" ilkesine bağlı kalıyoruz, teknolojiyi sürekli güncelleyerek, kaliteyi iyileştirerek ve daha iyi hizmet sunarak.Gelişmiş test ekipmanlarımız arasında CAD sistemi de var., Otomatik montaj ve sarma ve ekleme ekipmanları, vakum daldırma sistemi ve dijital test ekipmanları.
Sıkı kalite kontrolünü sürdürüyoruz ve ISO9000 Kalite Sistemi Sertifikasyonu aldık. Bizimle samimi bir işbirliği kurmanıza hoş geldiniz.
Çinli önde gelen dizel jeneratör üreticisi olarak, küresel pazar ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı ihracat hizmetleri sunuyoruz:
Uluslararası kalite standartlarını karşılayan özel dizel jeneratör çözümleri sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz tüm lojistikleri zamanında teslimatı sağlamak için halleder.Uluslararası ticaret gereksinimlerine uygun gerekli belgeleri sağlıyoruz ve teknik yardım ve yedek parça tedarikleri de dahil olmak üzere satış sonrası destek sunuyoruz.