| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 600 | 660 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 480 | 528 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 6M33G660/5 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Motor Modeli ve Üretici | 6M33G660/5 (BAUDOUIN) |
| Silindir / Valf Sayısı | 6/24 |
| Silindirlerin düzenlenmesi | Sırada. |
| Çıkıntı x Çarpım (mm) | 150 x 185 |
| Yer değiştirme (L) | 19.6 |
| Termodinamik Döngü | Dizel 4 zamanlı |
| Soğutma Sistemi | Sıvı (su + %50 antifriz) |
| Enjeksiyon Sistemi | Doğrudan |
| Arzu | Turboşarjlı ve Sonrasında Soğutulmuş |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-354D |
| Adlık Güç | 480kW/600kVA |
| Adlık Voltaj | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Model | BBDA660 (Açık Tipi) | BBDA660S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 4300 | 5000 |
| Genişlik (mm) | 1600 | 1800 |
| Yükseklik (mm) | 2250 | 2400 |
| Tank Kapasitesi (L) | 1104 | 1104 |