| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 1250 | 1375 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 1000 | 1100 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 12M33G1400/5 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BBDA1375 (Açık Tipi) | BBDA1375S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 4800 | 6100 |
| Genişlik (W) mm | 1550 | 2250 |
| Yükseklik (H) mm | 2550 | 3050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 2300 | 2300 |
| Motor Modeli ve Üretici | 12M33G1400/5 (BAUDOUIN) |
| Motor modeli | 12M33G1400/5 |
| Silindir / Valf Sayısı | 12 / 48 |
| Silindirlerin düzenlenmesi | Vee'de |
| Çıkıntı x Çarpım (mm) | 150 x 185 |
| Yer değiştirme (L) | 39.2 |
| Termodinamik Döngü | Dizel 4 zamanlı |
| Orta Piston Hız (m/s) | 9.25 |
| BMEP @ ESP (Bar) | 24.69 |
| Soğutma Sistemi | Sıvı (su + %50 antifriz) |
| Enjeksiyon Sistemi | Doğrudan |
| Yakıt Sistemi | Mekanik pompa |
| Arzu | Turboşarjlı ve Sonrasında Soğutulmuş |
| Sıkıştırma oranı | 15:1 |
| Flywheel Konumu | SAE 0 |
| Flywheel | 18 inç |
| Flywheel Ring Gear'daki Diş Sayısı | 194 |
| Flywheel'in inersiyası (kg•m2) | 7.18 |
| Krank Aşı İnersiyası (kg•m2) | 4.52 |
| Emisyon Standartı | N/A |
| Radyatör ile toplam boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) (mm) | 3525×2241.5×2243 |
| Radyatör ve borular olmadan motor kuru ağırlığı (kg) | 3590 |
| Radyatör ve borularla motor kuru ağırlığı (kg) | 4575 |
| Motor ıslak ağırlığı (yağ, soğutma suyu dahil) (kg) | 5024 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-404F |
| Alternatörün nominal gücü | 1000kw/1250kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |