| Ambalaj bilgileri | 260*93*122cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 260*93*122cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 260*93*122cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 245*88*120 cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 245*88*120 cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| Kontrol Paneli | LCD Dijital Ekran, Derin Deniz, ComAp, Derin Deniz / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Çıkış Türü | AC Tek/Üç Faz |
| Güç Değeri | 64 kw |
|---|---|
| Nominal güç | 80KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 147L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 72kw |
|---|---|
| Nominal güç | 90KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 166L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 60kW |
|---|---|
| Nominal güç | 75KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 138L |
| Faz | 3 |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| Kontrol Paneli | LCD Dijital Ekran, Derin Deniz, ComAp, Derin Deniz / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Çıkış Türü | AC Tek/Üç Faz |