| Özellik | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 75 | 83 |
| Güç Derecesi (kW) | 60 | 66 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | Y4110ZLDA | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat %75 yükte | |
| Model | BY83 (Açık Tip) | BY83S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (U) mm | 1850 | 2600 |
| Genişlik (G) mm | 730 | 930 |
| Yükseklik (Y) mm | 1350 | 1220 |
| Depo Kapasitesi (L) | 138 | 138 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | Y4110ZLDA (YANGDONG) |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Enjeksiyon Tipi | Direkt |
| Aspirasyon | Turboşarjlı ve Ara Soğutmalı |
| Yapılandırma | Dikey |
| Çap | 110 mm |
| Strok | 118 mm |
| Sıkıştırma Oranı | 18 |
| Hacim | 4.49 L |
| Kuru Motor Ağırlığı | 420 kg |
| Boyut (U×G×Y) | 883×720×808 mm |
| Volan Kabuk Arayüzü | SAE3 |
| Kontrollü Motor Hızı | 1500 RPM |
| Fanlar Olmadan Sürekli Güç | 72 kW |
| Yedek Güç | 79 kW |
| Volan Diş Sayısı | 119 |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-224F |
| Alternatör Nominal Gücü | 60kW/75kVA |
| Nominal Voltaj (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Geçici Durum Voltajı | ≤-15%~+20% |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jeneratör Seti |
|---|---|---|---|
| Su Ceketi Ön Isıtıcısı | PMG uyartımı | 12 / 24 saatlik temel depo | Deepsea, ComAp, Smartgen vb. kontrol cihazı |
| Yağ Ön Isıtıcısı | Alan ısıtıcısı | Kaplamalı yakıt deposu | Römork |
| Yağ manuel pompası | Sargı sıcaklığı ölçümü | Harici yakıt deposu | Makine ile birlikte aletler |
| Otomatik yakıt besleme | |||
| Harici depo ve temel depo arasında geçiş (üç yollu vana) |