| Özellik | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 90 | 99 |
| Güç Derecesi (kW) | 72 | 79 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | YD4GZLD | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | 75% yükte ≥ 8 saat | |
| Model | BY99 (Açık Tip) | BY99S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (U) mm | 1950 | 2600 |
| Genişlik (G) mm | 730 | 930 |
| Yükseklik (Y) mm | 1350 | 1220 |
| Depo Kapasitesi (L) | 166 | 166 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | YD4GZLD (YANGDONG) |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Enjeksiyon Tipi | Direkt |
| Aspirasyon | Turboşarjlı |
| Yapılandırma | Dikey |
| Çap | 110 mm |
| Strok | 118 mm |
| Sıkıştırma Oranı | 18 |
| Hacim | 4.3 L |
| Kuru Motor Ağırlığı | 370 kg |
| Boyut (U×G×Y) | 892×618×740 |
| Volan Kabuk Arayüzü | SAE3 |
| Kontrollü Motor Hızı | 1500 |
| Fanlar Olmadan Sürekli Güç | 90 |
| Yedek Güç | 100 |
| Volan Diş Sayısı | 119 |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-274G |
| Alternatör Nominal Gücü | 72kW/90kVA |
| Nominal Voltaj (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | 1000m ≤ |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | 50 ≤ |
| THF | %2 ≤ |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | % ±1 ≤ |
| Geçici Durum Voltajı | %-15 ≥+20 ≤ |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jeneratör Seti |
|---|---|---|---|
| Su Ceketi Ön Isıtıcısı | PMG uyartımı | 12 / 24 saatlik temel depo | Deepsea, ComAp, Smartgen vb. kontrol ünitesi |
| Yağ Ön Isıtıcısı | Alan ısıtıcısı | Kapalı yakıt deposu | Römork |
| Yağ manuel pompası | Sargı sıcaklığı ölçümü | Harici yakıt deposu | Makine ile birlikte aletler |
| Otomatik yakıt besleme | |||
| Harici depo ve temel depo arasında geçiş (üç yollu vana) |