| Özellik | Prime Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 200 | 220 |
| Güç Derecesi (kW) | 160 | 176 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | P086TI | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Voltaj (V) | 400/230 (özelleştirilebilir) | |
| Yakıt Deposu Çalışma Süresi | ≥ %75 yükte 8 saat | |
| Model Tipi | Açık Tip (BDO220) | Sessiz Tip (BDO220S) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 2350 | 3200 |
| Genişlik (mm) | 800 | 1200 |
| Yükseklik (mm) | 1760 | 1660 |
| Depo Kapasitesi (L) | 368 | 368 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | P086TI (DOOSAN) |
| Motor Tipi | Dizel, su soğutmalı, Turboşarjlı ve intercooler'lı |
| Çap x Strok | 111 x 139mm |
| Hacim | 8.07 litre |
| Silindirler ve Düzen | Dökme demir, 6 silindirli, Sıralı Tip |
| Akü Şarj Alternatörü | 28.5V x 45A alternatör |
| Çalıştırma Voltajı | 24V |
| Yakıt Sistemi | Mekanik Enjeksiyon Pompası |
| Yağ Kapasitesi | Maks. 15.5 litre, Min. 12 litre |
| Kuru Ağırlık (sadece motor) | 790kg |
| Boyutlar (UxGxY) | 1242 x 923 x 1095 mm |