| Genel bilgiler | Baş güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 80 | 88 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 64 | 70 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | YN48ETD77 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Boyut ve Ağırlık | Açık tip | Sessiz tip |
|---|---|---|
| Model | BYN88 | BYN88S |
| Uzunluk (L) mm | 2050 | 2750 |
| Genişlik (W) mm | 800 | 1000 |
| Yükseklik (H) mm | 1750 | 1350 |
| Tank kapasitesi (L) | 147 | 147 |
| Motor modeli ve üreticisi | YN48ETD77 ((YUNNEI) |
|---|---|
| Motor modeli | YN48ETD77 |
| Motor nominal hızı (rpm) | 1500 |
| Jeneratör seti Frekansı ((Hz) | 50 |
| Motorun baş gücü (PRP) ((kW) | 77 |
| Uzunluk (L) mm | 1130 |
| Genişlik (W) mm | 730 |
| Yükseklik (H) mm | 960 |
| Soğutma sistemi dahil motor kuru ağırlığı (kg) | 500 |
| Aspirasyon Türü | Turboşarjlı |
| Enjeksiyon Türü | Doğrudan |
| Yapılandırma | Dikey |
| Silindir sayısı | 4 |
| Çöplük (litre) | 4.8 |
| Çukur (mm) | 108 |
| Beyin travması ((mm) | 132 |
| Sıkıştırma oranı | 16.5 |
| Piston hızı (m/s) | 7.92/9.51 |
| Dönüm Yönü (Mühendislikten) | Saat saati doğrultusunda |
| Flywheel Dişleri Sayısı | 130 |
| Flywheel Ev Büyüklüğü | SAE3 |
| Alternatör markası | BOBIG |
|---|---|
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-224G |
| Alternatörün nominal gücü | 64kw/80kva |
| İsimlendirilmiş voltaj (V) | 230v/400v |
| İsimlendirilmiş sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, kendiliğinden heyecanlı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, %100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |