| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 90 | 99 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 72 | 79 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | YN48ECD90 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Boyut ve Ağırlık | Açık Tipi (BYN99) | Sessiz tip (BYN99S) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2050 | 2750 |
| Genişlik (W) mm | 800 | 1000 |
| Yükseklik (H) mm | 1750 | 1350 |
| Tank Kapasitesi (L) | 166 | 166 |
| Motor Modeli ve Üretici | YN48ECD90 (YUNNEI) | ||
|---|---|---|---|
| Motor modeli | YN48ECD90 | ||
| Motor nominal hızı (rpm) | 1500 | ||
| Jeneratör sıklığı (Hz) | 50 | ||
| Motorun baş gücü (PRP) (kW) | 90 | ||
| Uzunluk (L) mm | 1130 | ||
| Genişlik (W) mm | 730 | ||
| Yükseklik (H) mm | 960 | ||
| Soğutma sistemi dahil motor kuru ağırlığı (kg) | 500 | ||
| Aspirasyon Türü | Turb. & Intercooler | ||
| Enjeksiyon Türü | Doğrudan | ||
| Yapılandırma | Dikey | ||
| Silindir sayısı | 4 | ||
| Çöplük (litre) | 4.8 | ||
| Kavram (mm) | 108 | ||
| Hız (mm) | 132 | ||
| Sıkıştırma oranı | 16.5 | ||
| Piston hızı (m/s) | 7.92 | ||
| Dönüm Yönü (Mühendislikten) | Saat saati doğrultusunda | ||
| Flywheel Dişleri Sayısı | 130 | ||
| Flywheel Ev Büyüklüğü | SAE3 | ||
| Alternatör markası | BOBIG |
|---|---|
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274C |
| Alternatörün nominal gücü | 72kw/90kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |