| Parametreler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 450 | 495 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 360 | 396 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | DP126CE | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankının çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BDO495 (Açık) | BDO495S (Sessiz) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 3100 | 4050 |
| Genişlik (mm) | 1050 | 1510 |
| Yükseklik (mm) | 2150 | 2050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 828 | 828 |
| Motor Modeli ve Üretici | DP126CE (DOOSAN) |
| Motor Türü | Dört zamanlı, sıralı dört silindirli, su soğutmalı, common rail direkt enjeksiyon |
| Sıkıntı x Yükleme | 123 x 155 mm |
| Yer değiştirme | 11.051 litre |
| Sıkıştırma oranı | 16.5:1 |
| Dönüşüm | Uçan tekerlekten bakıldığında saat yönüne karşı |
| Ateş etme emri. | 1-5-3-6-2-4 |
| Kuru ağırlık | 1058 kg (yalnızca motor) |
| Boyut (LxWxH) | 1,411 x 1,133 x 1,323 mm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Model | BW-354C |
| Adlık Güç | 360kW/450kVA |
| Adlık Voltaj | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |