| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 40 | 44 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 32 | 35 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | YN27BZJ38 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BYN44 (Açık Tipi) | BYN44S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1550 | 2100 |
| Genişlik (W) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 1220 | 1070 |
| Tank Kapasitesi (L) | 74 | 74 |
| Motor Modeli ve Üretici | YN27BZJ38 (YUNNEI) |
| Motor nominal hızı (rpm) | 1500 |
| Jeneratör sıklığı (Hz) | 50 |
| Motorun baş gücü (PRP) (kW) | 38 |
| Uzunluk (L) mm | 920 |
| Genişlik (W) mm | 550 |
| Yükseklik (H) mm | 850 |
| Soğutma sistemi dahil motor kuru ağırlığı (kg) | 240 |
| Aspirasyon Türü | Turboşarjlı |
| Enjeksiyon Türü | Doğrudan |
| Yapılandırma | Dikey |
| Silindir sayısı | 4 |
| Çöplük (litre) | 2.67 |
| Kavram (mm) | 90 |
| Hız (mm) | 105 |
| Sıkıştırma oranı | 17.5 |
| Piston hızı (m/s) | 5.25 |
| Dönüm Yönü (Mühendislikten) | Saat saati doğrultusunda |
| Flywheel Dişleri Sayısı | 120/130 |
| Flywheel Ev Büyüklüğü | SAE4/SAE3 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-184J |
| Alternatörün nominal gücü | 32kw/40kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |