300kW 375KVA BOBIG Doosan dizel jeneratörümüz (Model: DP126CB), geniş bir uygulama yelpazesi için güvenilir güç sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tanınmış Doosan markası tarafından desteklenen bu ürün, yüksek kaliteli performans ve uzun süreli dayanıklılık sunar.
| Genel Bilgiler | Ana Güç | Bekleme Gücü |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 375 | 413 |
| Güç Derecesi (kW) | 300 | 330 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | DP126CB | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 (özelleştirilebilir) | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | Yükün %75'inde 8 saatten fazla | |
PRP: Ana güç, GB/T2820-97'ye göre değişken yük uygulamalarında sınırsız yıllık saatler için mevcuttur. 12 saatlik çalışma içinde 1 saat boyunca %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP: Bekleme gücü derecesi, şebeke kesintileri sırasında acil durum gücü için geçerlidir. Aşırı yük, şebeke paralel veya müzakere edilmiş kesinti çalışma kapasitesi mevcut değildir.
| Model | BDO413 (Açık Tip) | BDO413S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 3100 | 4050 |
| Genişlik (mm) | 1050 | 1510 |
| Yükseklik (mm) | 2150 | 2050 |
| Depo Kapasitesi (L) | 690 | 690 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | DP126CB (DOOSAN) |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı, Sıralı, 6 Silindirli Dizel, su soğutmalı, Turboşarjlı ve intercooled |
| Çap x Strok | 123 x 155 mm |
| Hacim | 11.051 litre |
| Sıkıştırma Oranı | 16.5 : 1 |
| Dönüş Yönü | Volan tarafından bakıldığında saat yönünün tersine |
| Ateşleme Sırası | 1-5-3-6-2-4 |
| Kuru Ağırlık | 1.058 kg |
| Boyut (UxGxY) | 1.411 x 1.133 x 1.323 mm |
| Volan Muhafazası | SAE NO.1M |
| Volan | Debriyaj NO.14M |
| Volandaki Diş Sayısı | 106 |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-314F |
| Alternatör Nominal Gücü | 300kW/375kVA |
| Nominal Gerilim (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | 1000m'den az |
| Uyartım Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | 50'den az |
| THF | %2'den az |
| Gerilim Regülasyonu, Kararlı Durum | ±%1'den az |
| Geçici Durum Gerilimi | -%15 ila +%20 |
Jeneratörümüz birçok uluslararası ve ulusal standarda uygundur:
Kontrplak kasa ambalajı. Müşteri depozitosu alındıktan sonra 10-15 iş günü içinde teslimat.
MOQ: 1 set. Ödeme: %30 T/T depozito, %70 bakiye teslimattan önce. Ayrıca %100 L/C, ticaret güvencesi, PayPal, Western Union kabul edilir. Teslimat: depozito sonrası 10-15 iş günü.
Fuzhou limanı, Fujian eyaleti veya müşteri talebi üzerine.
Evet, kendi kendine bakım için düzenli motor filtreleri (hava, su, yakıt, yağ) sağlıyoruz.
Evet, herhangi bir zamanda parça sağlayabiliriz, genellikle 3-5 gün içinde gönderilir.
Evet, tüm özellikler ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.
Dünya çapında distribütörleri memnuniyetle karşılıyoruz ve yetki belgeleri düzenleyip anlaşmalar imzalayabiliriz.