| Spesifikasyon | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 188 | 206 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 150 | 165 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | LR6M3L-D196 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| Güç faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BYT206 (Açık Tipi) | BYT206S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2350 | 3220 |
| Genişlik (W) mm | 800 | 1120 |
| Yükseklik (H) mm | 1760 | 1730 |
| Tank Kapasitesi (L) | 345 | 345 |
| Motor Modeli ve Üretici | LR6M3L-D196 (YTO) |
| Silindir sayısı | 6 |
| Silindir Düzenlemesi | Çizgi |
| Döngü | Dört zamanlı, basınçla ateşleme |
| Havanın emilmesi yöntemi | Turboşarjlı ve soğutucu |
| Soğutma ortamı | Sıvı |
| Sıkıcı | 110 mm |
| Felç | 125 mm |
| Sıkıştırma oranı | 17.0:1 |
| Kübik Kapasite | 7.13 L |
| Kuru motor ağırlığı | 7.13 kg |
| Boyut (L × W × H) | 1456×708×1081 |
| Dönüş yönü | Flywheel üzerinde saat yönüne karşı bakılırken |
| Motor Hızı | 1500 RPM |
| Ateş etme emri. | 1-5-3-6-2-4 (1 sil en uzakta volandan) |
| Bekleme gücü | 183 kW |
| Adaptatif Güç Santrali (kW) | 165 kW |
| Sürekli yük altında sabit durum hız sabitliği | % 3 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274G |
| Alternatörün nominal gücü | 150kW/188kVA |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Tel |
| Çekirdek Sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Özel Yakıt Tüketimi | ≤ 202 g/kW·h |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%~+20% |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jenerasyon kümesi |
|---|---|---|---|
| Su Ceketleri Önyükleyici | PMG heyecanı | 12/24 saatlik temel tank | Deepsea, ComAp, Smartgen vb. denetleyici |
| Yağ Ön ısıtıcısı | Oda ısıtıcısı | Toplu yakıt deposu | Karavan |
| El yağ pompası | Dolaşma sıcaklığını ölçmek | Dış yakıt deposu | Makine ile birlikte kullanılan aletler |
| Otomatik yakıt besleme | |||
| Dış tank ve temel tank arasında geçiş (üç yönlü valf) |