64kW 80KVA'lık BOBIG Doosan dizel jeneratörümüz (Model: SP344CC) çok çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli performans ve uzun süre dayanıklılık sunar..
64kW (80KVA) değerli bir güçle, çeşitli endüstriyel, ticari ve konut uygulamalarının güç ihtiyaçlarını karşılayabilir.Ağır yük altında bile sürekli çalışmayı sağlamak.
Jeneratör, piyasadaki çoğu elektrikli ekipman için uygun olan 50Hz standart bir frekansta çalışır.
SP344CC Doosan motoru ile çalışan motor, gelişmiş teknolojiyi ve yüksek kaliteli imalatı birleştirir.
1500 RPM'de çalışırken, motor bileşenlerinin aşınmasını en aza indirerek pürüzsüz ve tutarlı bir güç kaynağı sağlar.
| Parametreler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 80 | 88 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 64 | 70 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SP344CC | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP (Başkan Gücü):GB/T2820-97'ye uygun olarak değişken yük uygulamasında yıllık sınırsız sayıda saat için kullanılabilir.%10 aşırı yük kapasitesi 12 saatlik bir operasyon içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP (Bekleme Gücü):Bir kamu enerjisi kesintisi süresince acil güç tedarik için uygulanabilir. Bu derecede aşırı yük, kamu paralel veya müzakere edilen kesinti operasyonu yeteneği mevcut değildir.
| Model | BDO88 (Açık Tipi) | BDO88S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2000 | 2500 |
| Genişlik (W) mm | 710 | 930 |
| Yükseklik (H) mm | 1320 | 1200 |
| Tank Kapasitesi (L) | 147 | 147 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Motor Modeli ve Üretici | SP344CC (DOOSAN) |
| Motor Türü | Dört zamanlı, sıralı dört silindirli, su soğutmalı, common rail direkt enjeksiyon |
| Sıkıntı x Yükleme | 98 × 113 mm |
| Yer değiştirme | 3.4 litre |
| Sıkıştırma oranı | 16.8:1 |
| Dönüşüm | Uçan tekerlekten bakıldığında saat yönüne karşı |
| Ateş etme emri. | 1-3-4-2 |
| Kuru ağırlık | 365 kg (yalnızca motor) |
| Boyut (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| Boşluk hızı | 800 ± 15 rpm |
| Yönetim Kurulu | % ≤ 5 |
| En Yüksek İzin Verilen Yükseklik | 2500 m (Tork oranı yok) |
| Dayanıklılık Anı | 0.804 kg*m2 |
| Flywheel Konumu | SAE J617 #3 |
| Flywheel | SAE J620 11.5" |
| Flywheel Ring Gear'daki Diş Sayısı | 125 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-224G |
| Alternatörün nominal gücü | 64kw/80kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%~+20% |
Jeneratörümüz ISO 8528-5 de dahil olmak üzere birçok uluslararası ve ulusal standardı karşılar:2018, GB/T2820.5-2009 ve CE. Bu sertifikalar ürünün kalitesini, güvenliğini ve güvenilirliğini garanti eder.
+5 °C ile +40 °C arasında bir ortam sıcaklığı aralığında etkili bir şekilde çalışabilir.
Jeneratör 1000 metre yüksekliğe kadar kullanıma uygundur. Eğer çevre koşullarınız farklıysa, satış ekibimiz size özel çözümlerle yardımcı olmaya hazırdır.
Tasarım çizimleriyle özelleştirme ve OEM hizmetlerini destekliyoruz.
Tüm üniteler orijinal güç kaynağı ile donatılmıştır ve standart DSE 6120 denetleyici ile birlikte gelir. (Motor, jeneratör ve denetleyici isteğe bağlıdır)
Plywood paketleme. Müşteri depozitosu aldıktan sonra 10-15 iş günü içinde teslimat.
Biz teknolojik araştırma, üretim ve satışı bir araya getiren bir elektrik makineleri üreticisiyiz.000 m2 standart inşaat alanı, 160 çalışanımız var, bunların 20'si teknisyen.
Ana ürünlerimiz arasında benzin jeneratörleri, dizel jeneratörleri 5-2000kva, gaz jeneratörü, pompalar vb.düşünceli hizmet ve iyi takım çalışması, dünya pazarında büyük bir itibar kazandık.
"Kalite, Yaratım, Hizmet ve Gelişim" fikrine bağlı olarak, teknolojiyi güncelleme, kaliteyi iyileştirme ve her zaman daha iyi hizmet sunma hedefini koruruz.Ürünlerimizi test etmek için gelişmiş ekipmanlarımız da var., CAD sistemi, otomatik montaj ve sarmalama ve ekleme ekipmanları, vakum daldırma sistemi ve dijital test ekipmanları gibi.
Her zaman ürün kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyoruz ve şirketimiz ISO9000 Kalite Sistemi Sertifikasyonu elde etti.
BOBIG ürünlerinin garanti süresi fabrika dışı tarihinden itibaren bir yıl veya 1000 saatliktir.Üretimimizin veya hammaddemizin kalitesi nedeniyle- Süresi dolduğunda yedek parçaların bakımını sağlıyoruz.
Bu dizel jeneratör çeşitli uygulamalar için idealdir:
Dizel jeneratörlerimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.ve onarım hizmetleri, huzurunuzu sağlamak için.
MOQ'umuz sadece 1 set. Ödeme yöntemi genellikle% 30 T / T, teslimat öncesi% 70 bakiye T / T. veya% 100 L / C, ticaret güvencesi, PayPal, Western Union.Teslim süresi normalde müşterilerin depozitosu aldıktan sonra 10-15 iş günü olacaktır.
Fuzhou limanı, Fujian eyaleti veya müşteri talebi olarak.
Müşterilerin kendi kendine bakımı için normal motor hava filtre, su filtre, yakıt filtre, yağ filtre sağlayabiliriz.
Evet, garanti süresi sınırlı değil, herhangi bir zamanda size parçalar sunabiliriz. Genellikle parçalar 3-5 gün içinde gönderilebilir.
Evet, ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabilirler.
Herkesin bize katılmasını ve ürünleri dünya çapında dağıtmasını istiyoruz.