50kW 63KVA'lık BOBIG Doosan dizel jeneratörümüz (Model: SP344CB) çok çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli performans ve uzun süre dayanıklılık sunar..
İsimlendirilen güç:50kW (63KVA) değerli bir güçle, çeşitli endüstriyel, ticari ve konut uygulamalarının güç ihtiyaçlarını karşılayabilir.Ağır yük altında bile sürekli çalışmayı sağlamak.
Sıklık:Jeneratör, piyasadaki çoğu elektrikli ekipman için uygun olan 50Hz standart bir frekansta çalışır.
Motor modeli:SP344CB Doosan motoru ile çalışan motor, gelişmiş teknolojiyi ve yüksek kaliteli imalatı birleştirir.
Motor hızı:1500 RPM'de çalışırken, motor bileşenlerinin aşınmasını en aza indirerek pürüzsüz ve tutarlı bir güç kaynağı sağlar.
Jeneratörümüz ISO 8528-5 de dahil olmak üzere birçok uluslararası ve ulusal standardı karşılar:2018, GB/T2820.5-2009 ve CE. Bu sertifikalar ürünün kalitesini, güvenliğini ve güvenilirliğini garanti eder.
Çevre sıcaklığı:+5 °C ile +40 °C arasında bir ortam sıcaklığı aralığında etkili bir şekilde çalışabilir.
Yükseklik:Jeneratör 1000 metre yüksekliğe kadar kullanıma uygundur. Eğer çevre koşullarınız farklıysa, satış ekibimiz size özel çözümlerle yardımcı olmaya hazırdır.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 63 | 69 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 50 | 55 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SP344CB | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP (Başkan Gücü):
GB/T2820-97'ye uygun olarak değişken yük uygulamasında yıllık sınırsız sayıda saat için en yüksek güç kullanılabilir.%10 aşırı yük kapasitesi 12 saatlik bir operasyon içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP (Bekleme Gücü):
Bekleme gücü, bir kamu enerjisi kesintisi süresince acil güç sağlama için geçerlidir.Bu derecelendirmeyle paralel veya müzakere edilmiş kesinti operasyonu yeteneği mevcuttur..
| Model | BDO69 (Açık Tipi) | BDO69S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2000 | 2500 |
| Genişlik (W) mm | 710 | 930 |
| Yükseklik (H) mm | 1320 | 1200 |
| Tank Kapasitesi (L) | 115 | 115 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Motor Modeli ve Üretici | SP344CB (DOOSAN) |
| Motor Türü | Dört zamanlı, sıralı dört silindirli, su soğutmalı, common rail direkt enjeksiyon |
| Sıkıntı x Yükleme | 98 × 113 mm |
| Yer değiştirme | 3.4 litre |
| Sıkıştırma oranı | 16.8:1 |
| Dönüşüm | Uçan tekerlekten bakıldığında saat yönüne karşı |
| Ateş etme emri. | 1-3-4-2 |
| Kuru ağırlık | 365 kg (yalnızca motor) |
| Boyut (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| Boşluk hızı | 800 ± 15 rpm |
| Yönetim Kurulu | % ≤ 5 |
| En Yüksek İzin Verilen Yükseklik | 2500 m (Tork oranı yok) |
| Dayanıklılık Anı | 0.804 kg*m2 |
| Flywheel Konumu | SAE J617 #3 |
| Flywheel | SAE J620 11.5" |
| Flywheel Ring Gear'daki Diş Sayısı | 125 |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-224E |
| Alternatörün nominal gücü | 50kw/63kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%~+20% |
Kişiselleştirme Hizmetleri
Tüm üniteler orijinal güç kaynaklarıyla donatılmış ve standart DSE 6120 kontrolörü ile birlikte geliyor.ve denetleyici seçenekleri mevcuttur.
Plywood paketleme. Müşteri depozitosu aldıktan sonra 10-15 iş günü içinde teslimat.
Dizel jeneratörlerimiz için kapsamlı bir garanti sunuyoruz.ve onarım hizmetleri, huzurunuzu sağlamak için.