| Özellik | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 125 | 138 |
| Güç Derecesi (kW) | 100 | 110 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | LR6A3L-D | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat %75 yükte | |
| Model | BYT138 (Açık Tip) | BYT138S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (U) mm | 2350 | 2950 |
| Genişlik (G) mm | 800 | 1040 |
| Yükseklik (Y) mm | 1580 | 1480 |
| Depo Kapasitesi (L) | 230 | 230 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | LR6A3L-D (YTO) |
| Silindir Sayısı | 6 |
| Silindir Düzeni | Sıralı |
| Çevrim | 4 zamanlı, sıkıştırmalı ateşlemeli |
| Hava Emiş Yöntemi | Hava-hava ara soğutuculu turboşarjlı |
| Soğutma Ortamı | Sıvı |
| Çap | 105 mm |
| Strok | 125 mm |
| Sıkıştırma Oranı | 17.0:1 |
| Silindir Hacmi | 6.49 L |
| Kuru Motor Ağırlığı | 665 kg |
| Boyut (U*G*Y) | 1081*1456*708 |
| Dönüş Yönü | Volan üzerinde bakıldığında saat yönünün tersine |
| Kontrollü Motor Hızı | 1500 |
| Ateşleme Sırası | 1-3-4-2 (1. silindir volandan en uzakta) |
| Yedek Güç | 122 |
| Adaptif Güç İstasyonu (kW) | 110 |
| Sabit Yükte Kararlı Durum Hız Kararlılığı | 3% |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-274D |
| Alternatör Nominal Gücü | 100kw/125kva |
| Nominal Gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal Frekans | 50hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Gerilim Regülasyonu, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Özgül Yakıt Tüketimi | ≤ 202g / kw.h |
| Geçici Durum Gerilimi | ≤-15%~+20% |