Güvenilir ana ve yedek güç için tasarlanmış yüksek performanslı, ağır hizmet tipi dizel jeneratör seti. Tanınmış YTO motoru ile tasarlanan bu 100kW'lık ünite, sağlam bir ses yalıtımlı kanopi içine yerleştirilmiştir, bu da onu güç ve dayanıklılıktan ödün vermeden düşük gürültülü çalışma gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm haline getirir.
| Özellik | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Anma Gücü (kVA) | 125 | 138 |
| Güç Derecesi (kW) | 100 | 110 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | LR4M3L-D88 | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Anma Gerilimi (V) | 400/230 | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat %75 yükte | |
PRP Ana Güç: GB/T2820-97'ye uygun olarak, değişken yük uygulamalarında sınırsız sayıda yıllık saat için mevcuttur. 12 saatlik çalışma süresi içinde 1 saatlik bir süre için %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP Yedek Güç: Bir şebeke gücü kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu derecelendirmede aşırı yük, şebeke paralel veya müzakere edilmiş kesinti çalışma kapasitesi mevcut değildir.
| Model | BYT138 (Açık Tip) | BYT138S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (U) mm | 2350 | 2750 |
| Genişlik (G) mm | 800 | 1040 |
| Yükseklik (Y) mm | 1580 | 1400 |
| Depo Kapasitesi (L) | 230 | 230 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | LR4M3L-D88 (YTO) |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Silindir Düzeni | Sıralı |
| Çevrim | 4 zamanlı, sıkıştırmalı ateşleme |
| Hava Emiş Yöntemi | Ara Soğutuculu Turboşarjlı |
| Soğutma Ortamı | Sıvı |
| Çap | 110 mm |
| Strok | 125 mm |
| Sıkıştırma Oranı | 17.0:1 |
| Hacim | 4.75 L |
| Kuru Motor Ağırlığı | 450 kg |
| Boyut (U*G*Y) | 986*1146*713 |
| Dönüş Yönü | Volan üzerinde bakıldığında saat yönünün tersine |
| Kontrollü Motor Hızı | 1500 |
| Ateşleme Sırası | 1-3-4-2 (1 silindir volandan en uzakta) |
| Sabit Yükte Sabit Durum Hız Kararlılığı | 3% |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-274D |
| Alternatör Anma Gücü | 100kW/125kVA |
| Anma Gerilimi (V) | 230V/400V |
| Anma Frekansı | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Voltaj Regülasyonu, Sabit Durum | ≤±1% |
| Özgül Yakıt Tüketimi | ≤ 202g/kW.sa |
| Geçici Durum Voltajı | ≤-15%~+20% |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jeneratör Seti |
|---|---|---|---|
| Su Ceketi Ön Isıtıcısı | PMG uyartımı | 12/24 saatlik temel depo | Deepsea, ComAp, Smartgen vb. kontrol cihazı |
| Yağ Ön Isıtıcısı | Mekan ısıtıcısı | Kapalı yakıt deposu | Römork |
| Yağ manuel pompası | Sargı sıcaklığı ölçümü | Harici yakıt deposu | Makine ile birlikte aletler |
| Otomatik yakıt besleme | |||
| Harici depo ve temel depo arasında geçiş (üç yollu vana) |