Yüksek kaliteli KUBOTA dizel jeneratörleri, 7KVA, 8KVA, 10KVA, 12KVA, 16KVA, 18KVA ve 20KVA modelleri de dahil olmak üzere çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.Özellikler arasında rekabetçi fiyatlandırma ve doğal gaz güç seçenekleri ile sessiz ve açık tip tasarımları vardır..
Model V1505, endüstriyel ve ticari ortamlar için güvenilir bir güç jeneratörüdür. İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen çeşitli güç konfigürasyonları sunuyoruz.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 10 | 11 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 8 | 9 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | V1505 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| (Müşteri gereksinimlerine göre) | ||
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP- GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamasında yıllık sınırsız sayıda saat için en yüksek güç kullanılabilir;%10 aşırı yükleme kapasitesi 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP- Bekleme gücü, bir elektrik kesintisi süresince acil güç sağlama için geçerlidir.Bu derecelendirmeyle paralel veya müzakere edilmiş kesinti operasyonu yeteneği mevcuttur..
| Model | BK11 (Açık Tipi) | BK11S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1400 | 1750 |
| Genişlik (W) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 1130 | 1030 |
| Tank Kapasitesi (L) | 18 | 18 |
| Motor Modeli ve Üretici | V1505 (KUBOTA) |
|---|---|
| Motor modeli | V1505-E2BG-CHN-1 |
| Motor kodu numarası | 1G964-14000 |
| Türü | Dikey, su soğutmalı, 4 döngülü dizel motor |
| Silindir sayısı | 4 |
| Silindrörün açılışı (mm) | 78 |
| Hız (mm) | 78.4 |
| Yanım Tipi | Küresel Tipi (E-TVCS) |
| Toplam yer değiştirme (L) | 1.498 |
| Fren at gücü (sürekli) kW/rpm (PS/rpm) | 15.1/1800 (20.5/1800), 12.5/1500 (17.0/1500) |
| Fren at gücü (bekleme durumunda) kW/rpm (PS/rpm) | 13.4/1800 (18.2/1800), 11.1/1500 (15.1/1500) |
| Ateş etme emri. | 1-3-4-2 |
| Dönüş yönü | Saat saati doğrultusunda (Flywheel tarafından bakılırsa) |
| Enjeksiyon pompası | BOSCH Tipi |
| Yakıt enjeksiyon basıncı (MPa) kgf/cm2 | 13.73 (140) |
| Yakıt Enjeksiyon Zamanlaması (Degree) | 17.5 T.D.C (p) öncesinde |
| Sıkıştırma oranı | 24 |
| Yöneticinin Tipi | Tüm Hızlı Mekanik Vali |
| Yakıt yağı | Dizel yakıtı No.2-D (ASTMD975) |
| Başlatma Sistemi | Başlatıcı (parlak fiş ile) |
| Başlangıç çıkışı (V-kW) | 12 - 1.2 |
| Alternatör çıkışı (V - A) | 12 - 30 |
| Soğutma Sistemi | Basınçlı Radyatör, Su pompası ile zorla dolaşım |
| Yağlama Sistemi | Trochoid pompasıyla zorlu yağlama |
| Yağlama yağı | API sınıflandırmasına göre CF sınıfı yağlama yağı önerilir. |
| Yağ Kapasitesi (L) | 6.7 |
| Boyutlar (L x W x H) mm | 636.8×392.3×607.1 |
| Emisyon Yönetmeliği | Çin Off Road 2. Aşama |
| Alım direnci (kPa) mmAq | 1.96 (200) |
| Arka basınç (kPa) mmHg | ¥ 7.07 (53) |
| Ho (soğutma sıvısına ısı atışı) kcal/h | 15,360 |
| Yanma Hava Gereksinimleri (25°C ve 750mmHg) m3/dakika | 1.17 |
| Egzoz gazı hacmi (25°C ve 750mmHg) m3/dakika | 2.84 |
| Kuru ağırlık (kg) | Yaklaşık 106 |
| Alternatör markası | BOBIG |
|---|---|
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-164B |
| Alternatörün nominal gücü | 8kw/10kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |
2004 yılında kurulan Fujian Bobig Electric Machinery Co., Ltd. teknolojik araştırma, üretim ve satış konusunda uzmanlaşmış bir elektrikli makine üreticisidir. Toplam 10 fabrika alanı ile,000 metrekare1000 metrekarelik standart inşaat alanı da dahil olmak üzere, 20 teknisyen de dahil olmak üzere 160 çalışanımız var.
Ana ürünlerimiz arasında hava soğutmalı benzin jeneratörleri, hava soğutmalı dizel jeneratörleri, hava soğutmalı kaynak ve jeneratör setleri ve su soğutmalı dizel jeneratör setleri bulunmaktadır.Küçük hava soğutmalı fırçasız jeneratörlerimiz ve kaynak ve jeneratör setleri güvenilir kaliteleri için piyasada büyük bir üne sahip..
"Kalite, Yaratım, Hizmet ve Gelişim" ilkesine bağlı kalıyoruz, teknolojiyi sürekli güncelleyerek, kaliteyi iyileştirerek ve daha iyi hizmet sunarak.Gelişmiş test ekipmanlarımız arasında CAD sistemi de var., Otomatik montaj ve sarma ve ekleme ekipmanları, vakum daldırma sistemi ve dijital test ekipmanları.
Sıkı kalite kontrolünü sürdürüyoruz ve ISO9000 Kalite Sistemi Sertifikasyonu aldık. Bizimle samimi bir işbirliği kurmanıza hoş geldiniz.
Çinli önde gelen dizel jeneratör üreticisi olarak, küresel pazar ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı ihracat hizmetleri sunuyoruz:
Uluslararası kalite standartlarını karşılayan özel dizel jeneratör çözümleri sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz tüm lojistikleri zamanında teslimatı sağlamak için halleder.Uluslararası ticaret gereksinimlerine uygun gerekli belgeleri sağlıyoruz ve teknik yardım ve yedek parça tedarikleri de dahil olmak üzere satış sonrası destek sunuyoruz.
Fujian, Çin'de bulunan kendi fabrikamızla profesyonel bir üreticiyiz. Kalite kontrol süreçlerimizi ilk elden görmek için tesisinizi ve üretim hattımızı ziyaret etmenizi istiyoruz.
Standart MOQ'umuz 1 set. Esnekyiz ve daha iyi fiyat sağlamak için daha büyük projeler için hacim siparişlerini tartışabiliriz.
Üretim süresi miktar ve stok durumuna göre değişir. Genellikle standart modeller için 20-30 gün. Sipariş onaylandığında kesin bir zaman çizelgesi sağlayacağız.
Genellikle T / T'yi% 50 depozitosu ve nakliye öncesi% 50 bakiyesi ile kabul ederiz. Kurulmuş ilişkiler için, L / C gibi diğer şartları tartışabiliriz.
Her birim, gönderilmeden önce fabrikamızda titiz bir şekilde test edilir.