Yüksek kaliteli su soğutma DOOSAN dizel jeneratörü, çeşitli operasyonel gereksinimleri karşılamak için hem açık hem de sessiz yapılandırmalarda mevcuttur.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 575 | 633 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 460 | 506 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | DP180LA | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP (Başkan Gücü):GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulanmasında yıllık sınırsız sayıda saat için kullanılabilir;%10 aşırı yükleme kapasitesi 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP (Bekleme Gücü):Bir kamu enerjisi kesintisi süresince acil güç tedarik için uygulanabilir. Bu derecede aşırı yük, kamu paralel veya müzakere edilen kesinti operasyonu yeteneği mevcut değildir.
| Model | BDO633 (Açık Tipi) | BDO633S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 3600 | 4560 |
| Genişlik (W) mm | 1500 | 1900 |
| Yükseklik (H) mm | 2460 | 2480 |
| Tank Kapasitesi (L) | 1058 | 1058 |
Not: Spesifikasyonlar ve resimler önceden bildirilmeden gözden geçirilebilir.
| Motor Modeli ve Üretici | DP180LA (DOOSAN) |
| Motor Türü | Dizel, su soğutulmuş, turbo şarjlı ve ara soğutulmuş |
| Sıkıntı x Yükleme | 128 × 142 mm |
| Yer değiştirme | 18.3 litre |
| Silindirler ve düzenleme | 10 silindirli at türü dökme demir |
| Akü şarj alternatifleri | 27.5V x 45A jeneratör |
| Başlangıç Voltajı | 24V |
| Yakıt Sistemi | Mekanik Enjeksiyon Pompası |
| Yakıt Filtresi | Tam akış, su drenaj valfi ile kartuş tipi |
| Yağ Filtresi Tipi (ler) | Tam akış, kartuş tipi |
| Yağlama kapasitesi (l) | En fazla 34 litre, en az 23 litre. |
| Flywheel Boyutları | 14 M numaralı debriyaj |
| Kuru ağırlık | 1250kg (yalnızca motor) |
| Boyut (LxWxH) | 1592 × 1389 × 1223 mm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-354ES |
| Alternatörün nominal gücü | 460kw/575kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |
Spesifikasyonlar ve resimler, önceden bildirilmeden gözden geçirilebilir.