Çeşitli operasyonel gereksinimleri karşılamak üzere hem açık hem de sessiz konfigürasyonlarda mevcut yüksek kaliteli su soğutmalı DOOSAN dizel jeneratör.
| Genel Bilgiler | Prime Güç | Bekleme Gücü |
|---|---|---|
| Anma Gücü (kVA) | 500 | 550 |
| Güç Derecesi (kW) | 400 | 440 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | DP158LD | |
| Motor Hızı (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Anma Gerilimi (V) | 400/230 | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat %75 yükte | |
PRP (Prime Güç): GB/T2820-97'ye uygun olarak sınırsız yıllık saatler boyunca değişken yük uygulamasında mevcuttur; 12 saatlik çalışma süresi içinde 1 saatlik bir süre için %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP (Bekleme Gücü): Bir şebeke kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu derecelendirmede aşırı yük, şebeke paralel veya müzakere edilmiş kesinti çalışma kapasitesi yoktur.
| Model | BDO550 (Açık Tip) | BDO550S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 3600 | 4500 |
| Genişlik (W) mm | 1500 | 1810 |
| Yükseklik (H) mm | 2460 | 2360 |
| Depo Kapasitesi (L) | 920 | 920 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | DP158LD (DOOSAN) |
| Motor Tipi | Dizel, su soğutmalı, Turboşarjlı ve intercooled |
| Çap x Strok | 128 x 142mm |
| Hacim | 14.6 litre |
| Silindirler ve Düzen | Dökme demir, 8 silindirli, V-Tipi |
| Akü Şarj Alternatörü | 27.5V x 45A alternatör |
| Marş Voltajı | 24V |
| Yakıt Sistemi | Mekanik Enjeksiyon Pompası |
| Yakıt Filtresi | Su tahliye vanalı tam akışlı, kartuş tipi |
| Yağ Yağı Filtresi Tipi(leri) | Tam akışlı, kartuş tipi |
| Yağ Yağı Kapasitesi (l) | Maks. 22 litre, Min. 13 litre |
| Volan Boyutları | Debriyaj No. 14 M |
| Kuru Ağırlık | 1155kg (sadece motor) |
| Boyut (UxGxY) | 1274 x 1138 x 1207 mm |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-354D |
| Alternatör Anma Gücü | 400kw/500kva |
| Anma Gerilimi (V) | 230v/400v |
| Anma Frekansı | 50hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 T |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi kendine uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤2% |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Geçici Durum Voltajı | ≤-15%~+20% |