YANGDONG YSD490D dizel jeneratörü
YANGDONG Y495D Dizel Jeneratörü, güvenilir bir ilk ve bekleme gücü için tasarlanmış yüksek performanslı, ağır kullanımlı bir dizel jeneratör setidir.Bu 20kW ünite sağlam bir ses geçirmez gölge ile kaplıdır., düşük gürültülü çalışmayı gerektiren uygulamalar için, güç ve dayanıklılık konusunda uzlaşma yapılmadan ideal bir çözümdür.ve acil yedekleme uygulamaları.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 25 | 28 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 20 | 22 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | Y495D | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) |
|
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP● GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamasında yıllık sınırsız sayıda saat için tam güç kullanılabilir;%10 aşırı yükleme kapasitesi 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP● Bekleme gücü, elektrik kesintisi süresince acil güç sağlama için geçerlidir.Bu derecelendirmeyle paralel veya müzakere edilmiş kesinti operasyonu yeteneği mevcuttur..
| Model | BY28 (Açık Tipi) | BY28S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1460 | 2050 |
| Genişlik (W) mm | 700 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 1160 | 1050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 46 | 46 |
| Motor Modeli ve Üretici | Y495D (YANGDONG) |
| Motor modeli | Y495D |
| Silindir sayısı | 4 |
| Enjeksiyon Türü | Doğrudan |
| Arzu | Doğal |
| Yapılandırma | Dikey |
| Sıkıcı | 95 mm |
| Felç | 105 mm |
| Sıkıştırma oranı | 18 |
| Yer değiştirme | 2.977 L |
| Kuru motor ağırlığı | 240 kg |
| Boyut (L*W*H) | 716*530*670 |
| Flywheel Shell Arayüzü | SAE4 |
| Motor Hızı | 1500 |
| Fanlar Olmadan Sürekli Güç | 27 |
| Bekleme gücü | 30 |
| Flywheel Dişleri Sayısı | 119 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-184FS |
| Alternatörün nominal gücü | 20kw/25kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |
Otomatik başlatma ve otomatik ağ arızası kontrol modülü (Alternatör frekansı ve hız algılama)
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jenerasyon kümesi |
|---|---|---|---|
|
|
|
|