Yüksek kaliteli su soğutma DOOSAN dizel jeneratörü, çeşitli operasyonel gereksinimleri karşılamak için hem açık hem de sessiz yapılandırmalarda mevcuttur.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 80 | 88 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 64 | 70 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SP344CC | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP:GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulanmasında yıllık sınırsız sayıda saat için prim güç kullanılabilir;%10 aşırı yükleme kapasitesi 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP:Bekleme gücü, bir kamu enerjisi kesintisi süresince acil güç sağlama için geçerlidir.Bu derecelendirmeyle paralel veya müzakere edilmiş kesinti operasyonu yeteneği mevcuttur..
| Model | BDO88 (Açık Tipi) | BDO88S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2000 | 2500 |
| Genişlik (W) mm | 710 | 930 |
| Yükseklik (H) mm | 1320 | 1200 |
| Tank Kapasitesi (L) | 147 | 147 |
| Motor Modeli ve Üretici | SP344CC (DOOSAN) |
| Motor Türü | Dört zamanlı, sıralı dört silindirli, su soğutmalı, common rail direkt enjeksiyon |
| Sıkıntı x Yükleme | 98 × 113 mm |
| Yer değiştirme | 3.4 litre |
| Sıkıştırma oranı | 16.8:1 |
| Dönüşüm | Uçan tekerlekten bakıldığında saat yönüne karşı |
| Ateş etme emri. | 1-3-4-2 |
| Kuru ağırlık | 365 kg (yalnızca motor) |
| Boyut (LxWxH) | 800 × 683 × 975 mm |
| Boşluk hızı | 800 ± 15 rpm |
| Yönetim Kurulu | % ≤ 5 |
| Maksimum İzin Verilen Yüksek Yükseklik (Tork Değerlendirme Yok) | 2500 m |
| Dayanıklılık Anı | 0.804 kg*m2 |
| Flywheel Konumu | SAE J617 #3 |
| Flywheel | SAE J620 11.5" |
| Flywheel Ring Gear'daki Diş Sayısı | 125 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-224G |
| Alternatörün nominal gücü | 64kw/80kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |