YANGDONG Dizel Jeneratör Seti - YANGDONG YD480D Dizel Jeneratörümüz, güvenilir ana ve yedek güç için tasarlanmış, yüksek performanslı, ağır hizmet tipi bir dizel jeneratör setidir. Ünlü YANGDONG motoruyla tasarlanan bu 12 kW'lık ünite, sağlam bir ses geçirmez gölgelikle kaplanmıştır; bu da onu güç ve dayanıklılıktan ödün vermeden düşük gürültülü çalışma gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm haline getirir. İnşaat, endüstriyel, ticari ve acil durum yedekleme kullanımı için mükemmel bir güç kaynağıdır.
| Genel bilgi | Başbakan Gücü | Bekleme Gücü |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 15 | 17 |
| Güç Değeri (kW) | 12 | 13 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | YD480D | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat @ %75 yük | |
Müşteri ihtiyaçlarına göre
PRP:Prime güç, GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamasında sınırsız sayıda yıllık saat için mevcuttur; 12 saatlik çalışma içerisinde 1 saatlik bir süre için %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP:Bekleme güç değeri, şebeke elektriği kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu değerde hiçbir aşırı yük, şebeke paralel veya anlaşmalı kesinti işletimi özelliği mevcut değildir.
| Modeli | BY17 (Açık Tip) | BY17S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1350 | 1850 |
| Genişlik (G) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (Y) mm | 1160 | 1050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 28 | 28 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | YD480D (YANGDONG) |
| Silindir Sayısı | 4 |
| Enjeksiyon Tipi | Doğrudan |
| Aspirasyon | Doğal |
| Yapılandırma | Dikey |
| delik | 80mm |
| Felç | 90mm |
| Sıkıştırma Oranı | 18 |
| Yer Değiştirme | 1.809 litre |
| Kuru Motor Ağırlığı | 195 kilo |
| Boyut (U×G×Y) | 687×949×610 mm |
| Volan Kabuğu Arayüzü | SAE4 |
| Yönetilen Motor Devri | 1500 devir/dakika |
| Fansız Sürekli Güç | 14 kW |
| Bekleme Gücü | 16 kW |
| Volan Diş Sayısı | 115 |
| Alternatör Markası | BOBİG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-164D |
| Alternatör Anma Gücü | 12kW/15kVA |
| Nominal Gerilim (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50 Hz |
| Bağlantı Türü | 3 Faz ve 4 W |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj ayarlı, %100 Bakır |
| Yalıtım Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤%2 |
| Gerilim Düzenlemesi, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Geçici Durum Gerilimi | ≤-15%~+20% |
Otomatik başlatma ve otomatik şebeke arızası kontrol modülü (Alternatör frekansı ve hız algılama)