.pd-section { margin-bottom: 30px; padding: 20px; background: #f8f9fa; border-radius: 5px; border-left: 4px solid #3498db;}
| Ünlü fırçasız alternatör markalarıyla donatılmıştır: Leroy Somer, Marathon, BOBIG, Mecc Alte | Uzun süreli çalışma sırasında optimum motor soğutması için fanlı 50°C radyatör | Jeneratör seti kontrolü, ATS sistemi, uzaktan kumanda ve paralel çalışma dahil olmak üzere gelişmiş kontrol sistemleri |
|---|---|---|
| Yüksek kaliteli çelik tente yapısı (2MM ila 6MM kalınlık) | Etkili ses yalıtımı ve yangına dayanıklılık için yüksek yoğunluklu ses emici malzeme | Şarj cihazı ve bağlantı telleri ile 12V/24V DC pil |
| Sürekli çalışma için yakıt göstergeli 10-12 saat yakıt deposu | Su geçirmezlik, elektrik kaçağı koruması ve kesici ile yüksek koruma sınıfı kontrol kutusu (IP55) | Gürültüyü azaltan ve motor verimliliğini artıran geri dönüş tipi hava girişi ve çıkış tasarımı |
| Forklift, su çıkışı ve yağ çıkışı için alt delikleri olan pratik tasarım, kolay bakım için | Kapsamlı motor ve alternatör erişimi için her iki tarafta çift açılır kapı | |
| Sessiz, süper sessiz, ses geçirmez, römork tipi ve konteyner tipi konfigürasyonlarda mevcuttur | Başlıca standartlara uygunluk: GB/T2820, ISO8528, IEC34, CE, EPA Tier4 | |
| Teknik Özellikler | Genel Bilgiler | |
| Ana Güç | Bekleme Gücü | |
| Nominal Güç (kVA) | 1125 | |
| 1238 | Güç Derecesi (kW) | |
| Elektrikli tip | 990 | |
| Frekans (Hz) | 50 | |
6WTAA35-G310Motor Devri (RPM)
1500Faz
| PF | 0.8 | Kontrol Sistemi |
|---|---|---|
| Dijital | Nominal Gerilim (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | 75% yükte ≥ 8 saat | Güç Tanımları |
| PRP (Ana Güç): | Ana güç, GB/T2820-97'ye uygun olarak, değişken yük uygulamalarında sınırsız sayıda yıllık saat için kullanılabilir; 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur. | ESP (Acil Durum Bekleme Gücü): |
| Bekleme güç derecesi, bir şebeke gücü kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu derecede aşırı yük, şebeke paralelliği veya müzakere edilmiş kesinti operasyon kapasitesi mevcut değildir. | Model | Model |
| Uzunluk (L) mm | 4360 |
| 5600 | Genişlik (W) mm |
| 1600 | 2200 |
| Yükseklik (H) mm | 3375 |
| 2550 | Tank Kapasitesi (L) |
| 2070 | 2070 |
| Not: Teknik özellikler ve çizimler haber vermeksizin değiştirilebilir. | Motor Özellikleri |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 6WTAA35-G310 (SDEC) |
| Motor Tipi | Sıralı, 4 zamanlı, su soğutmalı; 4 valfli, Ara soğutuculu Turbo şarjlı |
| Yanma Tipi | Direkt enjeksiyon |
| Silindir Tipi | Islak silindir gömleği |
| Silindir Sayısı | 6 |
| Çap x Strok | 186 × 215mm |
| Silindir Hacmi | 35.1 lit. |
| Sıkıştırma Oranı | 15 : 1 |
| Ateşleme Sırası | 1-5-3-6-2-4 |
| Yakıt Enjeksiyon İlerleme Açısı | Elektronik kontrol |
| Kuru Ağırlık | 4000 kg |
| Boyut | 2429×1422×2019mm |
| Volandan bakıldığında CCW | Volan Yuvası |
| SAE 0# | Volan |
| SAE 18# (diş sayısı: 164) | Enjeksiyon Pompası |
| Hengyang W28C Pompa | Regülatör |
| Elektrikli tip | Besleme Pompası |
| Mekanik tip | Enjeksiyon Nozülü |
| Çok delikli tip | Alternatör Özellikleri |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-404F |
| Alternatör Nominal Gücü | 900kw/1125kva |
| Nominal Gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal Frekans | 50hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 T |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |