200kW 250KVA BOBIG SDEC dizel jeneratörümüz (Model: SC9D340D2) çok çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli performans ve uzun süre dayanıklılık sunar..
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 250 | 275 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 200 | 220 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SC9D340D2 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP:GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamalarında sınırsız yıllık saatler için baş güç kullanılabilir. 12 saatlik çalışma süresinde 1 saat için %10 aşırı yük kapasitesi kullanılabilir.
ESP:Bekleme gücü derecelendirilmesi, kamu enerjisi kesintileri sırasında acil güç kaynağı için geçerlidir. Aşırı yüklenme, kamu paralelliği veya müzakere edilen kesinti operasyonu yeteneği bulunmamaktadır.
| Motor Modeli ve Üretici | SC9D340D2 (SDEC) |
| Motor Türü | Satır içi, 4 darbe, su soğutucu; 4 valf, turbo şarjlı, sonrası soğutucu |
| Yanım Tipi | Doğrudan enjeksiyon |
| Silindir Türü | Islak silindir kaplama |
| Silindir sayısı | 6 |
| Çekim × Çekim | 114 × 144 mm |
| Yer değiştirme | 8.82 lit. |
| Sıkıştırma oranı | 16.5: 1 |
| Ateş etme emri. | 1-5-3-6-2-4 |
| Yakıt enjeksiyonunun ilerleme açısı | 8.5°BTDC |
| Kuru ağırlık | 900 kg |
| Boyut | 1518 × 778 × 1321 mm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274K |
| Alternatörün nominal gücü | 200kw/250kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Model | BSD275 (Açık Tipi) | BSD275S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2600 | 3550 |
| Genişlik (W) mm | 1000 | 1330 |
| Yükseklik (H) mm | 1850 | 1750 |
| Tank Kapasitesi (L) | 460 | 460 |
BOBIG ürünleri, fabrikadan çıkış tarihinden itibaren bir yıl veya 1000 saatlik bir garantiye sahiptir.Üretim veya hammadde kalitesi sorunlarından kaynaklanan kolay hasarlı yedek parçaları ücretsiz olarak sağlıyoruz.Profesyonel satış sonrası servis ekibimiz teknik destek, bakım ve onarım hizmetleri için 24 saat hizmet vermektedir.
MOQ 1 set'tir. Ödeme:% 30 T / T depozitosu, teslimattan önce% 70 bakiye veya% 100 L / C, ticaret güvencesi, PayPal, Western Union. Teslimat: Depozito aldıktan sonra 10-15 iş günü.
Fuzhou limanı, Fujian eyaleti veya müşteri talebi olarak.
Normal motorun hava filtresini, su filtresini, yakıt filtresini, kendi kendine bakım için yağ filtresini sağlıyoruz.
Evet, garanti süresi ile sınırlı olmayan parçaları her zaman sunabiliriz.
Evet, tüm özellikler ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.