300kW 375KVA BOBIG SDEC dizel jeneratörümüz (Model: SC12E480D2) çok çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Yüksek kaliteli performans ve uzun süre dayanıklılık sunar..
İsimlendirilmiş Güç: 300kW (375KVA) istikrarlı ve verimli bir ana güç çıkışı ile. Frekans: 50Hz çoğu elektrikli ekipman için uygun standart çalışma.
Motor Modeli: SC12E480D2 SDEC motoru, gelişmiş teknoloji, yüksek tork, yakıt verimliliği ve düşük emisyonlar ile.
| Model | BSD413 | BSD413S |
|---|---|---|
| Türü | Açık tip | Sessiz tip |
| Uzunluk (L) mm | 3100 | 4200 |
| Genişlik (W) mm | 1160 | 1300 |
| Yükseklik (H) mm | 2150 | 1950 |
| Tank kapasitesi (L) | 690 | 690 |
| Spesifikasyon | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 375 | 413 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 300 | 330 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SC12E480D2 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (özelleştirilebilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Motor Modeli ve Üretici | SC12E480D2 (SDEC) |
| Motor Türü | Satır içi, 4 darbe, su soğutucu; 4 valf, turbo şarjlı, sonrası soğutucu |
| Yanım Tipi | Doğrudan enjeksiyon |
| Silindir Türü | Islak silindir kaplama |
| Silindir sayısı | 6 |
| Çekim × Çekim | 128 × 153 mm |
| Yer değiştirme | 11.8 lit. |
| Sıkıştırma oranı | 17: 1 |
| Ateş etme emri. | 1-5-3-6-2-4 |
| Yakıt enjeksiyonunun ilerleme açısı | 14°BTDC |
| Kuru ağırlık | 1164 kg |
| Boyut | 1787×918×1287mm |
| Dönüşüm | CCW, sinek tekerleğinden bakılırken |
| Uçan Tekerlek Konumu | SAE 1# |
| Uçan Tekerlek | SAE 14# (diş sayısı: 133) |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-314F |
| Alternatörün nominal gücü | 300kw/375kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
BOBIG ürünleri, fabrika tarihinden itibaren bir yıl veya 1000 saatlik bir garanti içerir.bakım, ve tamir hizmetleri.
MOQ: 1 set. Ödeme: %30 T/T depozitosu, teslimattan önce %70 bakiye. Teslimat: Depozito aldıktan sonra 10-15 iş günü.
Fuzhou limanı, Fujian eyaleti veya müşteri talebi olarak.
Evet, kendi kendine bakım için düzenli motor filtreleri sağlıyoruz ve parçaları 3-5 gün içinde temin edebiliriz.
Evet, voltaj, frekans, tank kapasitesi, faz ve renk ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.