| Şartname | Başbakan Gücü | Bekleme Gücü |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 10 | 11 |
| Güç Değeri (kW) | 8 | 9 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | YD380D | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 (Müşteri isteğine göre) | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat @ %75 yük | |
| Modeli | BY11 (Açık Tip) | BY11S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1150 | 1750 |
| Genişlik (G) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (Y) mm | 1100 | 1030 |
| Tank Kapasitesi (L) | 18 | 18 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | YD380D (YANGDONG) |
| Silindir Sayısı | 3 |
| Enjeksiyon Tipi | Doğrudan |
| Yapılandırma | Dikey |
| Aspirasyon | Doğal |
| Soğutma Sistemi | Su soğutmalı |
| delik | 80mm |
| Felç | 90mm |
| Sıkıştırma Oranı | 18 |
| Yer Değiştirme | 1.357 litre |
| Kuru Motor Ağırlığı | 165 kilo |
| Boyut (U*G*Y) | 587*474*628 |
| Volan Kabuğu Arayüzü | SAE4 |
| Yönetilen Motor Devri | 1500 |
| Fansız Sürekli Güç | 10 |
| Bekleme Gücü | 11 |
| Adaptif Güç İstasyonu (kW) | 13 |
| Alternatör Markası | BOBİG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-164B |
| Alternatör Anma Gücü | 8kw/10kva |
| Nominal Gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Türü | 3 Faz ve 4 W |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj ayarlı, %100 Bakır |
| Yalıtım Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤%2 |
| Gerilim Düzenlemesi, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Geçici Durum Gerilimi | ≤-15%~+20% |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi | Jeneratör |
|---|---|---|---|
| Su Ceketi Ön Isıtıcısı | PMG uyarımı | 12/24 saat ana tank | Deepsea, ComAp, Smartgen vb. denetleyici |
| Yağ Ön Isıtıcısı | Oda ısıtıcısı | Paketlenmiş yakıt deposu | Römork |
| Yağ manuel pompası | Sargı sıcaklığı ölçümü | Harici yakıt deposu | Makine ile aletler |
| Otomatik yakıt besleme | |||
| Harici tank ve ana tank arasında geçiş (üç yollu vana) |