Yüksek Kaliteli Açık/Sessiz Tip SDEC Dizel Jeneratörü, su soğutma sistemi ile güvenilir 250KW/313KVA yedek güç kaynağı sağlar.Çeşitli operasyonel gereksinimleri karşılamak için hem açık hem de sessiz yapılandırmalarda mevcuttur.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 313 | 344 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 250 | 275 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | SC13G420D2 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP:GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulanmasında yıllık sınırsız sayıda saat için prim güç kullanılabilir;%10 aşırı yükleme kapasitesi 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP:Bekleme gücü, bir kamu enerjisi kesintisi süresince acil güç sağlama için geçerlidir.Bu derecelendirmeyle paralel veya müzakere edilmiş kesinti operasyonu yeteneği mevcuttur..
| Model | BSD344 (Açık Tipi) | BSD344S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 3100 | 3950 |
| Genişlik (W) mm | 1050 | 1330 |
| Yükseklik (H) mm | 2100 | 2000 |
| Tank Kapasitesi (L) | 575 | 575 |
| Motor Modeli ve Üretici | SC13G420D2 (SDEC) |
| Motor Türü | Çevirme, 4 darbe, su soğutucu; 4 valf, turbo şarjlı, soğutucu |
| Yanım Tipi | Doğrudan enjeksiyon |
| Silindir Türü | Islak silindir kaplama |
| Silindir sayısı | 6 |
| Çekim × Çekim | 128 × 153 mm |
| Yer değiştirme | 11.8 lit. |
| Sıkıştırma oranı | 17: 1 |
| Ateş etme emri. | 1-5-3-6-2-4 |
| Yakıt enjeksiyonunun ilerleme açısı | 14.5°BTDC |
| Kuru ağırlık | 1290 kg |
| Boyut | 1787×918×1304 mm |
| Dönüşüm | CCW, sinek tekerleğinden bakılırken |
| Uçan Tekerlek Konumu | SAE 1# |
| Uçan Tekerlek | SAE 14# (diş sayısı: 133) |
| Enjeksiyon pompası | Longkou sıralı "P" tipi |
| Vali. | Elektrikli tip |
| Besleme pompası | Mekanik tip |
| Enjeksiyon nozlu | Çok delikli tip |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-314DS |
| Alternatörün nominal gücü | 250kw/313kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | % ≤2 |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Geçici durum voltajı | ≤-15%+20% |