Bizim SDEC 6KTAA25-G38 Dizel Jeneratör, güvenilir ana ve yedek güç için tasarlanmış yüksek performanslı, ağır hizmet tipi bir dizel jeneratör setidir. Ünlü SDEC motoruyla tasarlanan bu 560kW ünite, sağlam bir ses geçirmez kanopi içine alınmıştır ve bu da onu güç ve dayanıklılıktan ödün vermeden düşük gürültülü çalışma gerektiren uygulamalar için ideal bir çözüm haline getirmektedir. İnşaat, endüstriyel, ticari ve acil durum yedekleme kullanımı için mükemmel bir güç kaynağıdır.
| Parametre | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 700 | 770 |
| Güç Değeri (kW) | 560 | 616 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 6KTAA25-G38 | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ %75 yükte 8 saat | |
PRP Ana güç, GB/T2820-97'ye uygun olarak, değişken yük uygulamalarında sınırsız sayıda yıllık saat için kullanılabilir; 12 saatlik bir çalışma süresi içinde 1 saatlik bir süre için %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP Yedek güç derecesi, bir şebeke gücü kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu derecede aşırı yük, şebeke paralelliği veya müzakere edilmiş kesinti operasyon yeteneği mevcut değildir.
| Model | BSD770 (Açık Tip) | BSD770S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 3900 | 5400 |
| Genişlik (W) mm | 1610 | 2000 |
| Yükseklik (H) mm | 2500 | 2500 |
| Tank Kapasitesi (L) | 1288 | 1288 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 6KTAA25-G38 (SDEC) |
| Motor Tipi | Sıralı, 4 zamanlı, su soğutmalı; 4 valfli, Arasoğutuculu Turboşarjlı |
| Yanma Tipi | Direkt enjeksiyon |
| Silindir Tipi | Islak silindir gömleği |
| Silindir Sayısı | 6 |
| Çap × Strok | 170 × 185 mm |
| Silindir Hacmi | 25.2 lit. |
| Sıkıştırma Oranı | 16 : 1 |
| Ateşleme Sırası | 1-5-3-6-2-4 |
| Yakıt Enjeksiyon Avans Açısı | Elektronik kontrol |
| Kuru Ağırlık | 2760 kg |
| Boyut | 2348×1181×1659mm |
| Dönme | Volandan bakıldığında CCW |
| Volan Yuvası | SAE 0# |
| Volan | SAE 18# (diş sayısı: 143) |
| Enjeksiyon Pompası | Elektronik ünite pompası (EUP) |
| Regülatör | Elektrikli tip |
| Besleme Pompası | Elektrikli tip |
| Enjeksiyon Nozülü | Çok delikli tip |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-354FS |
| Alternatör Nominal Gücü | 560kW/700kVA |
| Nominal Gerilim (V) | 230V/400V |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj regülasyonu, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤%2 |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | ≤±%1 |
| Geçici Durum Gerilimi | ≤-15%~+20% |
Otomatik başlatma ve otomatik şebeke arızası kontrol modülü (Alternatör frekansı ve CAN hızı algılama)