| Genel bilgi | Başbakan gücü | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 200 | 220 |
| Güç Değeri (kW) | 160 | 176 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 6DTAA8.9-G21 | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0,8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal gerilim (V) | 400/230 (Müşteri isteğine göre) | |
| Yakıt deposu kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @ %75 yük | |
PRP:Prime güç, GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamasında sınırsız sayıda yıllık saat için mevcuttur; 12 saatlik çalışma süresinde 1 saatlik bir süre için %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur
ESP:Bekleme güç değeri, şebeke elektriği kesintisi süresince acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu değerde hiçbir aşırı yük, şebeke paralel veya anlaşmalı kesinti işletimi özelliği mevcut değildir.
| Modeli | BSD220 (Açık tip) | BSD220S (Sessiz tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 2600 | 3550 |
| Genişlik (G) mm | 1000 | 1220 |
| Yükseklik (Y) mm | 1850 | 1950 |
| Tank kapasitesi (L) | 368 | 368 |
| Motor modeli ve üreticisi | 6DTAA8.9-G21 (SDEC) |
| Motor Modeli | 6DTAA8.9-G21 |
| Motor Tipi | Sıralı, 4 zamanlı, su soğutmalı; 2 valf, turboşarjlı son soğutucu ile |
| Yanma tipi | Doğrudan enjeksiyon |
| Silindir Tipi | ıslak silindir gömleği |
| Silindir sayısı | 6 |
| Delik × strok | 114 × 144 mm |
| Yer değiştirme | 8.82 yaktı. |
| Sıkıştırma oranı | 18 : 1 |
| Ateşleme sırası | 1-5-3-6-2-4 |
| yakıt enjeksiyon ilerleme açısı | 7,5°BTDC |
| Kuru ağırlık | 740 kilo |
| Boyut | 1422×762×1186mm |
| Döndürme | CCW volandan görüntülendi |
| Volan muhafazası | SAE2# |
| Çark | SAE 11.5# (diş sayısı: 125) |
| Enjeksiyon pompası | Longkou hat içi "P" tipi |
| Vali | Elektrik tipi |
| Besleme pompası | Mekanik tip |
| Enjeksiyon memesi | Çok delikli tip |
| Alternatör Markası | BOBİG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNALARI CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-274H |
| Alternatör Anma Gücü | 160kw/200kva |
| Nominal gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal frekans | 50Hz |
| Bağlantı Türü | 3 Faz ve 4 W |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj ayarlı, %100 Bakır |
| Yalıtım Sınıfı | H sınıfı |
| Telefon Etki Faktörü (TIF) | ≤50 |
| THF | ≤%2 |
| Gerilim Düzenlemesi, Kararlı Durum | ≤±1% |
| Geçici Durum Gerilimi | ≤-15%~+20% |