| Özellik | Ana Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 10 | 11 |
| Güç Derecesi (kW) | 8 | 9 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 3Z1.1-G42 | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ %75 yükte 8 saat | |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 3Z1.1-G42 (SDEC) |
| Motor Tipi | Sıra, 4 zamanlı, su soğutmalı |
| Yanma Tipi | Direkt enjeksiyon |
| Silindir Tipi | Islak silindir gömleği |
| Silindir Sayısı | 3 |
| Çap × Strok | 78 × 78.4 mm |
| Silindir Hacmi | 1.1 lit. |
| Sıkıştırma Oranı | 18:1 |
| Ateşleme Sırası | 1-2-3 |
| Yakıt Enjeksiyon Avans Açısı | Elektronik kontrol |
| Kuru Ağırlık | 110 kg |
| Boyut | 530x390x590mm |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-164B |
| Alternatör Nominal Gücü | 8kw/10kva |
| Nominal Gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal Frekans | 50hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Model | BSD11 (Açık tip) | BSD11S (Sessiz tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1250 | 1900 |
| Genişlik (W) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 940 | 1100 |
| Tank Kapasitesi (L) | 18 | 18 |