| Güç Değeri | 26kW |
|---|---|
| Nominal güç | 33kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 60 litre |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 16kw |
|---|---|
| Nominal güç | 20kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 37 litre |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 20kW |
|---|---|
| Nominal güç | 25KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 46 litre |
| Faz | 3 |
| Garanti | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| Kontrol Paneli | LCD Dijital Ekran, Derin Deniz, ComAp, Derin Deniz / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Çıkış Türü | AC Tek/Üç Faz |
| Denetleyici | Derin deniz/Smartgen/vb. |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| Kontrol Paneli | LCD Dijital Ekran, Derin Deniz, ComAp, Derin Deniz / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Çıkış Türü | AC Tek/Üç Faz |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| Kontrol Paneli | LCD Dijital Ekran, Derin Deniz, ComAp, Derin Deniz / ComAp / Harsen / Smartgen 6110, Smartgen |
| Çıkış Türü | AC Tek/Üç Faz |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 400/230V, 110-480V, 220V / 380V, 110V / 240V, 380V |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Alternatör | Marathon, Stamford, Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford veya Newtec, Engga |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| gölgelik | Özel |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj | 400/230V, 110-480V, 220V / 380V, 110V / 240V, 380V |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Alternatör | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford veya Newtec, Engga |
| Türü | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Anma gerilimi | 400/230V, 110-480V, 220V / 380V, 110V / 240V, 380V |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Alternatör | Maraton, Stamford, Meccatle/Leroy-somer, Newtec, Engga |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Anma gerilimi | 400/230V, 110-480V, 220V / 380V, 110V / 240V, 380V |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Alternatör | Marathon, Stamford, SLG/Stamford/Marathon/Meccatle/Leroy-somer, Stamford veya Newtec, Engga |
| Tip | Sessiz (süper Sessiz) veya Açık, Sessiz, vb., Sıralı/6 Silindirli/4 Zamanlı/4 Valfli/19L, Ses Geçirm |