| Güç Değeri | 360 kW |
|---|---|
| Nominal güç | 450KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 828L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 400kw |
|---|---|
| Nominal Güç | 500KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 920L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 340kW |
|---|---|
| Nominal güç | 425kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 782L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 320kw |
|---|---|
| Nominal güç | 400kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 736L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 264kW |
|---|---|
| Nominal güç | 330KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 607L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 240kW |
|---|---|
| Nominal güç | 300KVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 552L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 220kw |
|---|---|
| Nominal güç | 275kVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 506L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 220kw |
|---|---|
| Nominal güç | 275kVA |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 460 litre |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 160KW |
|---|---|
| Nominal güç | 200kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 368 litre |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 120kw |
|---|---|
| Nominal güç | 150kva |
| Kontrol Sistemi | Dijital |
| Tank kapasitesi | 276L |
| Faz | 3 |