| Ambalaj bilgileri | 275*104*148cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Hız | 1500RPM |
|---|---|
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Nominal Güç | 5KW'dan 2000KW'a |
| Çıkış türü | AC Üç Fazlı |
| Tip | Açık veya Sessiz (süper Sessiz) |
| Ambalaj bilgileri | 275*104*148cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | 265*104*140cm |
|---|---|
| Teslim süresi | 30 İŞ GÜNÜ |
| Ödeme koşulları | L/C, T/T, D/P |
| Yetenek temini | Ayda 500 adet |
| Menşe yeri | Çin |
| Hız | 1500RPM |
|---|---|
| Sıklık | 50/60 Hz |
| Nominal Güç | 5KW'dan 2000KW'a |
| Çıkış türü | AC Üç Fazlı |
| Tip | Açık veya Sessiz (süper Sessiz) |
| Güç Değeri | 30KW |
|---|---|
| Nominal Güç | 38KVA |
| Kontrol sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 69L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 24KW |
|---|---|
| Nominal Güç | 30kva |
| Kontrol sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 37 litre |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 20kW |
|---|---|
| Nominal Güç | 25KVA |
| Kontrol sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 46L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 30KW |
|---|---|
| Nominal Güç | 38KVA |
| Kontrol sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 69L |
| Faz | 3 |
| Güç Değeri | 30KW |
|---|---|
| Nominal Güç | 38KVA |
| Kontrol sistemi | Dijital |
| Tank Kapasitesi | 69L |
| Faz | 3 |