| Spesifikasyon | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 125 | 138 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 100 | 110 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 6BTA5.9-G2 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model Tipi | BC138 (Açık) | BC138S (Sessiz) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 2120 | 2950 |
| Genişlik (mm) | 850 | 1040 |
| Yükseklik (mm) | 1400 | 1430 |
| Tank Kapasitesi (L) | 230 | 230 |
| Motor Modeli ve Üretici | 6BTA5.9-G2 (Cummins) |
| Silindir sayısı | 6 |
| Silindir Düzenlemesi | Çizgi |
| Döngü | Dört vuruş |
| Arzu | Turboşarjlı ve son soğutma |
| Sıkıntı x Yükleme | 102 x 120 mm |
| Yer değiştirme | 5.9 L |
| Sıkıştırma oranı | 17.3:1 |
| Başlıca Güç/Hız | 106 kW/1500 rpm |
| Bekleme gücü/hız | 118 kW/1500 rpm |
| Soğutma Sistemi | Güçlü Su Soğutma Döngüsü |
| Toplam yağlama sistemi kapasitesi | 16.4 L |
| Soğutma sıvısı kapasitesi (sadece motor) | 10 litre |
| Yakıt tüketimi %100 yük | 211 g/kWh @1500 rpm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274D |
| Alternatörün nominal gücü | 100kw/125kva |
| Adlık Voltaj | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |