| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 50 | 55 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 40 | 44 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | Y4102ZLD | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (özelleştirilebilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Motor Özellikleri | Ayrıntılar |
|---|---|
| Motor Modeli ve Üretici | Y4102ZLD (YANGDONG) |
| Silindir sayısı | 4 |
| Enjeksiyon Türü | Doğrudan |
| Arzu | Turboşarjlı |
| Yapılandırma | Dikey |
| Sıkıcı | 102 mm |
| Felç | 118 mm |
| Sıkıştırma oranı | 18 |
| Yer değiştirme | 3.875 L |
| Kuru motor ağırlığı | 340 kg |
| Boyut (L*W*H) | 687*949*610 mm |
| Alternatör özellikleri | Ayrıntılar |
|---|---|
| Alternatör markası | BOBIG |
| Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-224D |
| Adlık Güç | 40kW/50kVA |
| Adlık Voltaj | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Boyut ve Ağırlık | Açık tip (BY55) | Sessiz tip (BY55S) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 1850 | 2350 |
| Genişlik (mm) | 730 | 880 |
| Yükseklik (mm) | 1350 | 1150 |
| Tank Kapasitesi (L) | 92 | 92 |