| Genel Bilgiler | Prime Güç | Yedek Güç |
|---|---|---|
| Anma Gücü (kVA) | 800 | 880 |
| Güç Derecesi (kW) | 640 | 704 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 4006-23TAG3A | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Anma Gerilimi (V) | 400/230 (Özelleştirilebilir) | |
| Yakıt Deposu Kapasitesi Çalışma Süresi | %75 yükte ≥ 8 saat | |
| Model | BP880 (Açık Tip) | BP880S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 4500 | 5600 |
| Genişlik (mm) | 1800 | 2200 |
| Yükseklik (mm) | 2745 | 2550 |
| Depo Kapasitesi (L) | 1472 | 1472 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 4006-23TAG3A (PERKINS) |
| Silindir Sayısı | 6 |
| Silindir Düzeni | Dikey Sıralı |
| Çevrim | Dört Zamanlı |
| Aspirasyon | Turboşarjlı |
| Çap x Strok | 160 x 190 mm |
| Silindir Hacmi | 22.921 L |
| Sıkıştırma Oranı | 13.6:1 |
| Prime Güç/Devir | 705 kW/1500 rpm |
| Yedek Güç/Devir | 786 kW/1500 rpm |
| Soğutma Sistemi | Zorlamalı Su Soğutma Çevrimi |
| Yakıt Tüketimi (%100 yük) | 1500 rpm'de 210 g/kWh |
| Alternatör Markası | BOBIG |
| Üretici | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-404C |
| Anma Gücü | 640kw/800kva |
| Anma Gerilimi | 230v/400v |
| Anma Frekansı | 50hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Telli |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | 1000m ≤ |
| Uyartıcı Tipi | Fırçasız, Kendi Kendine Uyartımlı, AVR otomatik voltaj regülatörlü, %100 Bakır |
| İzolasyon Sınıfı | H sınıfı |
| Voltaj Regülasyonu, Kararlı Durum | ±1% ≤ |