| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 225 | 248 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 180 | 198 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 1206A-E70TTAG2 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (özelleştirilebilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BP248 (Açık Tipi) | BP248S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 2600 | 3400 |
| Genişlik (mm) | 1000 | 1250 |
| Yükseklik (mm) | 1850 | 1750 |
| Tank Kapasitesi (L) | 414 | 414 |
| Motor Modeli ve Üretici | 1206A-E70TTAG2 (PERKINS) |
| Silindir sayısı | 6 |
| Silindir Düzenlemesi | Dikey iç hat |
| Döngü | Dört vuruş |
| Arzu | Çift Turboşarjlı, Soğutma sonrası |
| Sıkıntı x Yükleme | 105 x 135 mm |
| Kübik Kapasite | 7.01 L |
| Sıkıştırma oranı | 15.8:1 |
| Başlıca Güç/Hız | 204.9 kW/1500 rpm |
| Bekleme gücü/hız | 226.8 kW/1500 rpm |
| Soğutma Sistemi | Güçlü Su Soğutma Döngüsü |
| Toplam yağlama sistemi kapasitesi | 13.0 L |
| Soğutma sıvısı kapasitesi (sadece motor) | 16.0 L |
| Yakıt tüketimi %100 yük | 206 g/kWh @1500 rpm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274J |
| Adlık Güç | 180kW/225kVA |
| Adlık Voltaj | 230V/400V |
| Belirli Sıklık | 50Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |