2000kW 2500KVA BOBIG YUCHAI dizel jeneratörümüz (Model: YCC105TA3300 - G31) çok çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Ünlü Yuchai markası tarafından desteklenmiş ve Perkins teknolojisiyle desteklenmiştir., yüksek kaliteli performans ve uzun süreli dayanıklılık sunar.
2000kW (2500KVA) değerli bir güçle, bu jeneratör çeşitli endüstriyel, ticari ve konut uygulamalarının güç ihtiyaçlarını karşılar.Ağır yük altında bile sürekli çalışmayı sağlamak50Hz standart bir frekansta çalışarak, çoğu elektrikli ekipman için uygundur.
YCC105TA3300 - G31 motoru ile çalışan bu jeneratör, gelişmiş teknolojiyi ve yüksek kaliteli üretimi birleştiriyor.Yüksek tork ile tanınır.1500 RPM'de çalışırken, aşınmayı en aza indirerek pürüzsüz ve tutarlı güç kaynağı sağlar.
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 2500 | 2750 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 2000 | 2200 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | YCC105TA3300-G31 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Motor Modeli ve Üretici | YCC105TA3300-G31 (YUCHAI) |
| Silindir sayısı | 16 |
| Silindir Düzenlemesi | Dikey |
| Döngü | Dört vuruş |
| Arzu | Turboşarjlı, su-hava soğutması |
| Sıkıntı x Yükleme | 200 x 210 mm |
| Kübik Kapasite | 105.56 L |
| Sıkıştırma oranı | 13.5:1 |
| Başlıca Güç/Hız | 2205 kW/1500 rpm |
| Bekleme gücü/hız | 2450 kW/1500 rpm |
| Yöneticinin Tipi | Mekanik |
| Soğutma Sistemi | Doğrudan Enjeksiyon |
| Toplam yağlama sistemi kapasitesi | 140 litre |
| Soğutma sıvısı kapasitesi (sadece motor) | 623.5 L |
| Yakıt tüketimi %100 yük | 205.7 g/kWh @1500 rpm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-454H |
| Alternatörün nominal gücü | 2000kw/2500kva |
| Adlık Voltaj | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 faz ve 4 W |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
| Model | BYU2750 (Açık Tipi) | BYU2750S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (mm) | 7280 | 5600 |
| Genişlik (mm) | 2715 | 2200 |
| Yükseklik (mm) | 3164 | 2550 |
| Tank Kapasitesi (L) | 4600 | 4600 |
Bu dizel jeneratör çeşitli uygulamalar için idealdir:
Jeneratörümüz ISO 8528-5 de dahil olmak üzere birçok uluslararası ve ulusal standardı karşılar:2018, GB/T2820.5-2009 ve CE. Bu sertifikalar ürünün kalitesini, güvenliğini ve güvenilirliğini garanti eder.
Farklı çevresel koşullar için, satış ekibimiz özel çözümler sağlayabilir.
Teknolojik araştırma, üretim ve satış alanlarında uzmanlaşmış bir elektrik makineleri üreticisiyiz.000 metrekare ve 160 çalışan (bunlardan 20 teknisyen), benzinli jeneratörler, dizel jeneratörler (5-2000kva), gaz jeneratörleri, pompalar ve daha fazlasını üretiyoruz.
Şirketimiz ISO9000 Kalite Sistemi Sertifikasyonu elde etti ve CAD sistemleri, otomatik montaj ve sarma ve ekleme ekipmanları dahil olmak üzere gelişmiş ekipmanları kullanarak sıkı kalite kontrolünü sürdürüyor.vakum daldırma sistemleri, ve dijital test ekipmanları.
BOBIG ürünleri, fabrika tarihinden itibaren bir yıllık veya 1000 saatlik bir garanti ile gelir.Üretim veya malzeme kalitesi sorunlarından kaynaklanan kolay zarar gören yedek parçaların ücretsiz değiştirilmesini sağlıyoruz.- Süresi dolduktan sonra, maliyet temelli yedek parça bakımı sunuyoruz.
Plywood paketleme. Müşteri depozitosu aldıktan sonra 10-15 iş günü içinde teslimat.