200kW 250KVA BOBIG PERKINS dizel jeneratörümüz (Model: 1206A - E70TTAG3) çeşitli uygulamalar için güvenilir güç sağlamak için tasarlanmıştır.Üstün performans ve uzun süre dayanıklılık sunuyor..
İsimlendirilen güç:Endüstriyel, ticari ve konut uygulamaları için 200kW (250KVA)
Sıklık:50Hz standart çalışması
Motor modeli:1206A - E70TTAG3 PERKINS motoru
Motor hızı:Düzgün, tutarlı güç için 1500 RPM
| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 250 | 275 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 200 | 220 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 1206A-E70TTAG3 | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Kustomlaştırılabilir) | |
| Yakıt tankı kapasitesi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BP275 | BP275S |
|---|---|---|
| Türü | Açık. | Sessiz. |
| Uzunluk (mm) | 2600 | 3400 |
| Genişlik (mm) | 1000 | 1250 |
| Yükseklik (mm) | 1850 | 1750 |
| Tank Kapasitesi (L) | 460 | 460 |
| Motor Modeli ve Üretici | 1206A-E70TTAG3 (PERKINS) |
| Silindir sayısı | 6 |
| Silindir Düzenlemesi | Dikey iç hat |
| Döngü | Dört vuruş |
| Arzu | Çift Turboşarjlı, Soğutma sonrası |
| Sıkıntı x Yükleme | 105 x 135 mm |
| Kübik Kapasite | 7.01 L |
| Sıkıştırma oranı | 15.8:1 |
| Başlıca Güç/Hız | 217.4 kW/1500 rpm |
| Bekleme gücü/hız | 239.1 kW/1500 rpm |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-274K |
| Alternatörün nominal gücü | 200kw/250kva |
| Adlık Voltaj | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
Tüm üniteler orijinal güç kaynaklarına ve standart DSE 6120 denetleyicisine sahiptir (motor, jeneratör ve denetleyicisi isteğe bağlıdır).
BOBIG ürünleri bir yıllık veya 1000 saatlik bir garantiye sahiptir. Garanti süresi boyunca kusurlu parçaların ücretsiz değiştirilmesini ve sonrasında devam eden desteği sağlarız.