| Genel Bilgiler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 40 | 44 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 32 | 35 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 4TNV98T-GGE | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| PF | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
| Model | BYN44 (Açık Tipi) | BYN44S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1800 | 2200 |
| Genişlik (W) mm | 710 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 1170 | 1070 |
| Tank Kapasitesi (L) | 74 | 74 |
| Motor Modeli ve Üretici | 4TNV98T-GGE (YANMAR) |
| Motor Türü | Dört döngü, Düz, Suyla Soğutulmuş Dizel |
| Silindreler sayısı - Çıkış × Hız (mm) | 4-φ98×110 |
| Yanım Sistemi | Doğrudan Enjeksiyon |
| Sıkıştırma oranı | 18.1 |
| Çöplük (litre) | 3.319 |
| İsimlendirilmiş çıkış kW ((PS) /min−1 | 41.4 ((56.3)/1500 - 50.1 ((68.1)/1800 |
| Sürekli değer kW (((PS) /min−1 | 37.7 ((51.3)/1500 - 45.3 ((61.6)/1800 |
| Özel Yakıt Tüketimi g/kW-h ((g/PS-h) | 222(164) (dönüşümlü çıkışta) |
| Çevre Durumu | 25°C, 750 mmHg, %30 |
| Motor kuru ağırlığı (kg) | Yaklaşık 258 |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-184J |
| Alternatörün nominal gücü | 32kw/40kva |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230v/400v |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Tel |
| Taşınma sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| Yükseklik | ≤ 1000m |
| Heyecanlandırıcı Türü | Fırçasız, Kendiliğinden heyecanlandırıcı, AVR otomatik voltaj düzenleyici, % 100 Bakır |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Motor | Alternatör | Yakıt Sistemi |
|---|---|---|
| Su Ceketleri Önyükleyici | PMG heyecanı | 12 / 24 saatlik taban tankı |
| Yağ Ön ısıtıcısı | Oda ısıtıcısı | Toplu yakıt deposu |
| El yağ pompası | Dolaşma sıcaklığını ölçmek | Dış yakıt deposu |
| Otomatik yakıt besleme | ||
| Dış tank ve temel tank arasında geçiş (üç yönlü valf) |