| Şartname | Başbakan Gücü | Bekleme Gücü |
|---|---|---|
| Nominal Güç (kVA) | 20 | 22 |
| Güç Değeri (kW) | 16 | 18 |
| Frekans (Hz) | 50 | |
| Motor Modeli | 4TNV84T-GGE | |
| Motor Devri (RPM) | 1500 | |
| Faz | 3 | |
| Güç Faktörü (PF) | 0,8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| Nominal Gerilim (V) | 400/230 (Müşteri isteğine göre) | |
| Yakıt Tankı Kapasitesi Çalışma Süresi | ≥ 8 saat @ %75 yük | |
PRP (Asal Güç): GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamasında sınırsız sayıda yıllık saat için mevcuttur. 12 saatlik çalışma içerisinde 1 saatlik süre boyunca %10 aşırı yük kapasitesi mevcuttur.
ESP (Bekleme Gücü): Şebeke elektriği kesintileri sırasında acil durum gücü sağlamak için geçerlidir. Bu değerde hiçbir aşırı yük, şebeke paralel veya anlaşmalı kesinti işletimi özelliği mevcut değildir.
| Modeli | BYN22 (Açık Tip) | BYN22S (Sessiz Tip) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1400 | 1900 |
| Genişlik (G) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (Y) mm | 1150 | 1050 |
| Tank Kapasitesi (L) | 37 | 37 |
| Motor Modeli ve Üreticisi | 4TNV84T-GGE (YANMAR) |
| Motor Tipi | 4 zamanlı, Sıralı, Su soğutmalı Dizel |
| Silindir Sayısı - Çap × Strok (mm) | 4-φ84×90 |
| Yakma Sistemi | Doğrudan Enjeksiyon |
| Sıkıştırma Oranı | 18.9 |
| Hacim (litre) | 1.995 |
| Nominal Çıkış | 1500/1800 dk'da 21(28,6)/26,8(36,4) kW(PS)⁻¹ |
| Sürekli Derecelendirme | 1500/1800 dakikada 19,1(26)/24,2(32,9) kW(PS)⁻¹ |
| Spesifik Yakıt Tüketimi | Nominal çıkışta 245(180) g/kW-sa(g/PS-sa) |
| Ortam Durumu | 25°C, 750 mmHg, %30 |
| Motor Kuru Ağırlığı (kg) | yaklaşık. 180 |
| Alternatör Markası | BOBİG |
| Alternatör Üreticisi | FUJIAN BOBIG ELEKTRİK MAKİNELERİ CO.,LTD |
| Alternatör Modeli | BW-184ES |
| Alternatör Anma Gücü | 16kw/20kva |
| Nominal Gerilim (V) | 230v/400v |
| Nominal Frekans | 50Hz |
| Bağlantı Türü | 3 Faz ve 4 Telli |
| Rulman Sayısı | 1 |
| Koruma Sınıfı | IP23 |
| Rakım | ≤1000m |
| Uyarıcı Tipi | Fırçasız, Kendinden uyarımlı, AVR otomatik voltaj ayarlı, %100 Bakır |
| Yalıtım Sınıfı | H sınıfı |