Bizim BOBIG 3TNV84T-GGE dizel jeneratörümüz yüksek performanslı, ağır kullanımlı dizel jeneratör seti güvenilir bir baş ve bekleme gücü için tasarlanmış.Bu 12kw ünite sağlam bir ses geçirmez gölge ile kaplıdır, düşük gürültülü çalışmayı gerektiren uygulamalar için, güç ve dayanıklılık konusunda uzlaşmadan ideal bir çözümdür.ve acil yedek kullanımı.
| Parametreler | Baş Güç | Bekleme gücü |
|---|---|---|
| İsimlendirilmiş Güç (kVA) | 15 | 17 |
| İsimlendirilmiş güç (kW) | 12 | 13 |
| Sıklık (Hz) | 50 | |
| Motor modeli | 3TNV84T-GGE | |
| Motor hızı (RPM) | 1500 | |
| Aşama | 3 | |
| Güç faktörü (PF) | 0.8 | |
| Kontrol Sistemi | Dijital | |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 400/230 (Müşteri gereksinimlerine göre) | |
| Yakıt tankı kapasitesi çalışma süresi | ≥ 8 saat @% 75 yük | |
PRP (Prime Power Rating):GB/T2820-97 uyarınca değişken yük uygulamalarında yıllık sınırsız sayıda saat için kullanılabilir.%10 aşırı yük kapasitesi 12 saatlik bir operasyon içinde 1 saat boyunca kullanılabilir..
ESP (acil bekleme gücü):Elektrik kesintileri sırasında acil durum güç kaynağı için uygulanabilir. Bu derecelendirmeyle aşırı yüklenme, servis paralel veya müzakere edilen kesinti operasyonu yeteneği mevcut değildir.
| Model | BYN17 (Açık Tipi) | BYN17S (Sessiz Tipi) |
|---|---|---|
| Uzunluk (L) mm | 1400 | 1850 |
| Genişlik (W) mm | 610 | 850 |
| Yükseklik (H) mm | 1130 | 1030 |
| Tank Kapasitesi (L) | 28 | 28 |
| Motor Modeli ve Üretici | 3TNV84T-GGE (YANMAR) |
| Motor Türü | Dört döngü, Düz, Suyla Soğutulmuş Dizel |
| Silindreler sayısı - Çıkıntı × Hız (mm) | 3 - φ84 × 90 |
| Yanım Sistemi | Doğrudan Enjeksiyon |
| Sıkıştırma oranı | 19 |
| Çöplük (litre) | 1.496 |
| İsimlendirilmiş Çıktı | 15.8 kW (21.5 PS)/18.8 kW (25.6 PS) |
| Devamlı derecelendirme | 14 kW (19 PS)/16.5 kW (24.4 PS) |
| Özel Yakıt Tüketimi | 245 g/kW-h (180 g/PS-h) nominal güçte |
| Motor kuru ağırlığı (kg) | Yaklaşık 161 |
| Dönüş yönü | Saat yönüne karşı (F.W.'den bakılırsa) |
| Alternatör markası | BOBIG |
| Alternatör üreticisi | FUJIAN BOBIG ELECTRIC MACHINERY CO., LTD. |
| Alternatör modeli | BW-164D |
| Alternatörün nominal gücü | 12 kW / 15 kVA |
| İsimlendirilmiş Voltaj (V) | 230 V / 400 V |
| Belirli Sıklık | 50 Hz |
| Bağlantı Tipi | 3 Faz ve 4 Tel |
| Çekirdek Sayısı | 1 |
| Koruma Derecesi | IP23 |
| İzolasyon sınıfı | H sınıfı |
| Voltaj düzenlemesi, sabit durum | ≤ ± 1% |
Otomatik başlangıç ve otomatik ağ arızası kontrol modülü (Alternatör frekansı ve CAN hız algılama)