| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| gölgelik | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Anma gerilimi | 400/230V, 110-480V, 220V / 380V, 110V / 240V, 380V |
| Garanti | 12 Ay/1000 Saat |
| Alternatör | Maraton, Stamford, Meccatle,Leroy-somer, Newtec, Engga |
| Tip | sessiz veya açık |
| Anma gerilimi | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| sıklık | 50/60Hz |
| Anma akımı | Bağımlı |
| Anma gücü | 6kva-3000kva |
| Nominal Voltaj | 400/230V,220V / 380V |
|---|---|
| Hız | 1500/1800rpm |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Değerlendirilmiş Akım | Bağlı olmak |
| Nominal Güç | 6kva-3000kva |